Seviyor Sevmiyor 10. bölümde Yiğit ile Deniz arasındaki tehlikeli yakınlaşma

Seviyor Sevmiyor Atv ekranlarında fırtına gibi esmeye devam ediyor. 10. bölüm fragmanı yayınlanan Seviyor Sevmiyorda Yiğit ile Deniz arasında neler yaşanıyor? Seviyor Sevmiyor son yayınlanan 10. bölüm fragmanı ve tüm ayrıntılar haberimizde yer alıyor.

Seviyor Sevmiyor başrollerinde Zeynep Çamcı ve Gökhan Alkan rol alıyor. Yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir ilgi ile takip edilen Seviyor Sevmiyor 10. bölümde Yiğit ile Deniz arasında beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. Seviyor Sevmiyor merakla beklenen 10. bölüm fragmanı ve merak edilen soruların yanıtları haberimizde yer alıyor.

SEVİYOR SEVMİYOR 10. BÖLÜM FRAGMANI

SEVİYOR SEVMİYOR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Deniz, İrem ve Yiğitin yakınlaşmalarına ve evlilik teklifine şahit olmuştur. İrem ve Denizin arası bozulur. İkisi de acı çekerken farklı yöntemler seçerler. Deniz İstanbuldan uzaklaşmak, evden taşınmak ister. Tuna bu yolculuğunda ona arkadaşlık edecektir.

İrem ise vicdan azabı yüzünden Yiğiti kendisinden soğutmaya çalışır. Tunanın Denizi yanında götürmesi tesadüf değildir. Tuna da artık bir eşiktedir… Belki de hayatının aşkını bulmuştur, belki de artık ona açılması her şeyi söylemesi gerekmektedir.

SEVİYOR SEVMİYOR HİKAYE VE KÜNYE

Deniz (Zeynep Çamcı) küçükken son derece varlıklı bir ailenin kızıydı. Güzelliği ve popülerliğiyle okulun göz bebeğiydi. Yiğit (Gökhan Alkan) de okuldaki herkesin alay ettiği gözlüklü, kısa boylu ve şişman çocuktu. Bu ikilinin yolları ortaokuldayken kesişir. Yiğit (Gökhan Alkan), herkes tarafından dışlanmasına rağmen Deniz (Zeynep Çamcı) ona kol kanat gerer. Aralarında unutulmaz bir bağ oluşur. Deniz (Zeynep Çamcı), Yiğit (Gökhan Alkan)in ilk arkadaşı ve ilk aşkı oluverir. Ancak Yiğit (Gökhan Alkan) 15 yaşındayken babasıyla birlikte Amerikaya taşınmak zorunda kalınca ayrı düşerler. Sonrasında Deniz (Zeynep Çamcı)in hayatında başka değişimler de olur.

Ailesinin matbaa şirketi iflas eder önce. Ardından o zamana kadar annesinden aldığı güzel genler gider, yerine babasının pek de güzel olmayan genleri gelir. Deniz (Zeynep Çamcı) o muhteşem güzelliğini de kaybeder. Şansı bir türlü yaver gitmeyen Deniz (Zeynep Çamcı), üniversiteden sonra iş de bulamaz. 29 yaşına geldiğinde, kendi deyimiyle hayatı ıskalamış olur. Yiğit (Gökhan Alkan) ise bu zaman zarfında zayıflar, son derece yakışıklı birisi olur. Bu da yetmezmiş gibi kariyerinde yükseldikçe yükselir.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir