Show TV Darısı Başımıza dizisi konusu ve oyuncuları

Yeni romantik komedi Darısı Başımıza nerede çekiliyor? İşte konusu ve oyuncu kadrosu

Darısımı Başımıza dizisi konusu nedir? Show TV Darısı Başımıza dizisi oyunları kimler? Yaz dizisi Darısı Başımıza hakkında son haberler…

YENİ ROMANTİK KOMEDİ DARISI BAŞIMIZA

Gold Filmin yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Deniz Dargının kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Hasan Tolga Pulatın oturduğu Show TVnin merakla beklenen yeni dizisi “Darısı Başımıza”nın oyuncu kadrosu belli oldu.

DARISI BAŞIMIZA OYUNCULARI

Çekimlerine İzmirde başlanan dizinin başrollerini Ozan Dolunay, Elif Doğan ve Devrim Yakut paylaşırken, oyuncu kadrosunda Açelya Topaloğlu, Özgün Karaman, Nergis Kumbasar, İbrahim Kendirci, Sevinç Erbulak, Dilek Çelebi, Ulvi Alacakaptan, Yüksel Ünal, Burak Can, İlay Erkök, Gizem Ergün, Eda Başlamışlı gibi güçlü isimler yer alıyor.

DARISI BAŞIMIZA DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?
Ömrünü çocuklarına adamış, fedakâr bir anne olan Zerrinin (Devrim Yakut) hayattan tek beklentisi çocuklarının mutlu yuvalar kurduklarını görebilmektir. Ama ne mümkün! Büyük kızı Rüya (Açelya Topaloğlu), eski bir oyuncuya platonik aşık, başını kaldırıp da çevresindeki taliplerine dönüp baktığı görülmemiş. Küçük oğlu Serkan (Burak Can) anasının kuzusu, kolay kolay evden gitmeyeceği belli. Ortanca kızı Öykü (Elif Doğan) ise yurtdışında, işinde gücünde, kariyerinde…

Zerrin yakın zamanda çocuklarının mürüvvetini görmeyi beklemezken, Öykünün evleneceği haberini vermesiyle dünyalar onun olur. Dört gözle dünürleriyle tanışacağı günü bekleyen Zerrini kız isteme gününde kötü bir sürpriz bekliyor. Aksoy ve Arslansoy aileleri karşı karşıya geliyor ve eski defterler bir bir açılıyor. Sadece Zerrin değil, Öykü ve Rüya da bu karşılaşmadan nasibini alıyorlar. Ortalık birbirine girmişken bu curcunadan geriye bir tutam aşk, bir yudum mutluluk ve bolca kahkaha kalıyor.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir