Show TV dizilerinden biri ekrana veda ediyor

Show TV’nin dizisi ekrana veda ediyor Bir yaz dizisi daha yeni sezon öncesi ekrana veda ediyor Show TV’nin yaz dizisi Ne Münasebet’in final tarihi belli oldu.

Show TV’nin başrollerinde Pelin Akil ve Sarp Levendoğlu’nun yer aldığı dizisi ‘Ne Münasebet’ için final kararı alınmıştı. Yapımımı ARC Film’in, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı Ne Münasebet bu hafta yayınlanacak bölümle ekrana veda edecek. Ne Münasebet dizisi 6 Temmuz Pazartesi gününden itibaren izleyiciyle buluşmaya başlamıştı. Ne Münasebet, final bölümüyle Pazar 22.00′de Show TV’de olacak.

Demir (Sarp Levendoğlu), kendine çok güvenli, zeki ve eğlenceli bir zengin çocuğudur. Bununla birlikte özellikle kadınlarla sağlıklı ilişkiler kuramayan, onları anlamaya çalışmayan, sorumluluk nedir pek bilmeyen, gününü gün etmeye çalışan karakterdir. Hukuk fakültesini babasının zoruyla bitirmiştir. Doğayla iç içe bir hayat sürmekte, seyahatler yapıp doğa belgeselleri çekmektedir. Nil (Pelin Akil) ise, adaletin ve gerçeklerin peşinden koşan, idealist bir avukattır. Bununla birlikte kendine güven sorunları vardır ve kadın olarak kendini pek beğenmez. Kötü talih, bu iki zıt karakterin yollarını birleştirir ve her şey de bu anda başlar.

Yapım : ARC Film
Yapımcı : Fatih Enes Ömeroğlu
Yönetmen : Çağrı Bayrak
Proje Tasarım : Fatih Enes Ömeroğlu
Senaryo : Hakan Haksun, Barış Başar, Fatih Enes Ömeroğlu
Tretman : Eda Karakoç
Uygulayıcı Yapımcı : Necmi Kolayca
Müzik : Bolahenk (Erkan Gürer, Deniz Bayrak)
Görüntü Yönetmeni : Cihan Gedik
Yardımcı Yönetmen : Emrah Şendur
Proje Görsel Yönetim: Kerem Şahenk
Sanat Yönetmeni : Sinan Demir
Yapım Koordinatörü : Hüseyin Apaydın
Oyuncular : Sarp Levendoğlu (Demir), Pelin Akil (Nil), İnan Ulaş Torun (Necmi), Bengi İdil Uras (Çisil), Cihat Tamer (Hakkı), Ayşe Kökçü (Muazzez), Hakan Altıner (Salim), Ayşen Sezerel (Figen), Mert Yavuzcan (Berkant), Pınar Şenol (Fadime), Gizem Güven (Ayça), Bahar Akça (Ahu)

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir