Sinem Öztürk Kiralık Aşk dizisinden neden ayrıldı?

Sinem Öztürk Kiralık Aşk dizisinden neden ayrıldı? Sinem Öztürk neden ayrıldığını açıkladı

Kiralık Aşk’ın Yasemim’i Sinem Öztürk’ün eşi Mustafa Uslu yüzünden diziden ayrıldığı iddia edildi. Bunun üzerine Öztürk, ayrılık nedenine açıklık getirdi.

Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun başrollerini paylaştıkları Kiralık Aşk dizisinde Yasemin karakterini canlandıran Sinem Öztürk ani bir kararla diziden ayrıldı. Öztürk’ün bu kararının arkasında eşi Mustafa Uslu’nun olduğu iddia edildi.

Sinem Öztürk, evlenmeden önce Kiralık Aşk dizisinin görüntü yönetmeni Bekir Toplar’la aşk yaşamıştı. Öztürk’ün eşi Mustafa Uslu’nun da eşinin tekrardan Toplar’la karşılaşmasını istemediği için bu istekte bulunduğu öne sürüldü.

İddiaları yalanlayan 31 yaşındaki Öztürk, “Eşim ve ben profesyonel hayatta birbirimize sadece tavsiyede bulunuruz. Önemli kararlara müdahale etmeyiz

“KALMAMI İSTEDİ”
Severek oynadığım ‘Kiralık Aşk’ dizisinden ayrılmamda eşimin hiçbir etkisi yoktur. Kaldı ki; kendisi beni diziye devam etmem yönünde telkin etmiştir.” Sinem Öztürk başrollerinde Çetin Tekindor, Arsen Gürzap ve Altan Erkekli’nin de rol alacağı bir sinema filminde rol alacak.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir