Sinem’den frikik önlemi

Mini eteğinin azizliğine uğramak istemeyen Sinem Kobal görevlinin verdiği şalla bacaklarını kapattıktan sonra topuklu ayakkabıları çıkartarak sandaletlerini giydi.

İlki 666 bin 238 kişi tarafından izlenen Romantik Komedi serisinin ikinci filmi Romantik Komedi 2 Bekarlığa Veda”nın Antalya’da başlayan çekimleri önceki gün İstanbul’un en hareketli semtlerinden Nişantaşı’nda devam etti. Gazetecilerin sorularını, konuşma yasağı olduğu için yanıtsız bırakan oyunculardan Sinem Kobal ile Sedef Avcı’nın set arasında çıktıkları alışverişten ellerinde poşetlerle döndükleri gözden kaçmadı. Sürekli elinden düşürmediği telefonuyla futbolcu sevgilisi Arda Turan ile mesajlaşan Kobal’ın en çok ise Engin Altan Düzyatan ve Özge Ulusoy ile bir restoranda çektikleri sahnede eğlendiği görüldü.

Restorandaki sahnenin, trafik nedeniyle birkaç tekrardan sonra çekilebildiği görüldü. Kendi sahnelerini tamamladıktan sonra yönetmenin yanında oturup yorgunluk atan oyunculardan Burcu Kara’nın kahve falı baktırdığı, bu sırada ise Sedef Avcı’nın gözüne kalem çekmesi dikkat çekti. Özellikle mini eteğinin azizliğine uğramak istemeyen Sinem Kobal görevlinin verdiği şalla bacaklarını kapattıktan sonra topuklu ayakkabıları çıkartarak sandaletlerini giydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi