Siyah Beyaz Aşk bu akşam neden yok? Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm ne zaman? Kanal Dnin sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşkın 12. yeni bölümü büyük heyecan yarattı. Siyah Beyaz Aşk sevenleri, reyting rekortmeni dizinin bu akşam neden yayınlanmadığını merak ediyor. İşte Siyah Beyaz Aşk bu akşam neden yayınlanmıyor ve Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorularının cevabı.

Siyah Beyaz Aşk 12. yeni bölümü merak konusu oldu. Kanal Dnin bu sezon en dikkat çeken dizilerinden biri olan Siyah Beyaz Aşkın bu akşam yeni bölümü yayınlanmayacak. Yılbaşı tatili nedeniyle Siyah Beyaz Aşk dizisi 8 Ocak Pazartesi günü izleyicisiyle buluşacak. İşte Siyah Beyaz Aşk 12. bölüm fragmanı.

SİYAH BEYAZ AŞK 12. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Aslı büyük bir ikilemde. Ferhat’a gerçekleri söylemeli mi yoksa onu korumak için susmalı mı? Aslı kendi içinde bocalarken Ferhat da Aslı ve ailesi arasında bir seçim yapmak zorundadır. Uğruna hayatından vazgeçtiği ailesini mi yoksa Aslı’yı mı seçecek?

Ebru bir taraftan ailenin içine sızmanın yolunu bulurken bir taraftan da Cem ile evlilik kararı almışlardır. Aslı, Ebru ve Cem’in ani evlilik kararı karşısında tavrı ne olacak?

Namık, Aslı’nın geçmişindeki kirli dosyaları bulup çıkarırken Ferhat, Aslı’yı korumak için onu özgür bırakır. Sonunda özgürlüğüne kavuşan Aslı, Ferhat’a arkasını dönüp gidebilecek mi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here