Kanal Dnin çok yakında başlayacak olan yeni dizisi Siyah Beyaz Aşk 1. bölüm için yeni bir fragman yayınladı. Birce Akalay ve İbrahim Çelikkolun başrolünde yer aldığı dizi şimdiden merakla bekleniyor. İşte ilk detaylar.

Başrollerini İbrahim Çelikkol ve Birce Akalayın paylaştığı Siyah Beyaz aşk, yakında Kanal D ekranında izleyici ile buluşacak. dizinin yönetmen koltuğunda Yasin Uslu otururken, senaryosu Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon imzası taşıyor.

Sevmeyi unutmuş, gerektiğinde gözünü karartıp can alabilen Ferhatla; yüreği sevgi dolu, kendini insanları iyileştirmeye adamış doktor Aslının hikayesini konu alan “Siyah Beyaz Aşk” ın genel hikayesi ve künyesi şöyle;

Erkeğin kararmış kalbine, çiçek açtırmaya yemin etmiş bir kadın düşer. Can alan el, hayat veren elle buluşur. Aşk en olmazı oldurur. Çünkü Aşk bütün kötülükleri temize çeker, değiştirir, iyileştirir!

Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir. Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat’ın dayısı Namık’ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı’nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı’yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı’nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslının hem de Ferhatın hayatını kökünden değiştirecektir.

SİYAH BEYAZ AŞK 1. BÖLÜM 2. FRAGMANI

SİYAH BEYAZ AŞK KADROSUNA SÜRPRİZ İSİMLER

Birbirinden başarılı isimlerin yer alacağı Siyah Beyaz Aşk’ın kadrosuna yeni isimler dahil oldu. Ekrana gelmek için geri sayımda olan dizide, Kıvanç Kasabalı ve Ece Dizdar da yer alacak.

Sevmeyi unutmuş, gerektiğinde gözünü karartıp can alabilen Ferhat’la; yüreği sevgi dolu, kendini insanları iyileştirmeye adamış doktor Aslı’nın hikayesini konu alan “Siyah Beyaz Aşk”ta, Kıvanç Kasabalı “Sinan”, Ece Dizdar ise “İdil” karakterine karakterine hayat verecek. Sinan, Aslının erkek arkadaşı olarak karşımıza çıkarken ; İdil, Ferhatın babası olan Namıkın hem sevgilisi hem de siyaset danışmanı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here