Siyah Beyaz Aşk dizisi konusu ve oyuncuları

İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın dizisi Siyah Beyaz Aşk’ın konusu belli oldu Siyah Beyaz Aşk dizisi konusu nedir ? Kanal D Siyah Beyaz Aşk dizisi oyuncuları .. İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın dizisi Siyah Beyaz Aşk ile ilgili son haberler

İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın başrollerde oynadığı Kanal D’nin yeni dizisi Siyah Beyaz Aşk’ın çekimleri başladı. D Productions imzalı Siyah Beyaz Aşk dizisinin senaryosunu ise Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon yazıyor.

Siyah Beyaz Aşk dizisi, sevmeyi unutmuş, gerektiğinde gözünü karartıp can alabilen Ferhat’la (İbrahim Çelikkol), yüreği sevgi dolu, kendini insanları iyileştirmeye adamış doktor Aslı’nın (Birce Akalay) hikayesini ekrana yansıtacak.

Kanal D’de Ekim ayında yayınlanması planlanan iddialı dizi Siyah Beyaz Aşk’ın oyuncu kadrosunda İbrahim Çelikkol, Birce Akalay’la birlikte Muhammet Uzuner ve Arzu Gamze Kılınç da bulunuyor. Dizinin yönetmenliğini Yasin Uslu üstlenirken, senaryosunu ise Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon kaleme alıyor.

SİYAH BEYAZ AŞK DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?

İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay Siyah Beyaz Aşk dizisinde

Erkeğin kararmış kalbine çiçek açtırmaya yemin etmiş bir kadın düşer. Can alan el, hayat veren elle buluşur. Aşk en olmazı oldurur. Çünkü Aşk bütün kötülükleri temize çeker, değiştirir, iyileştirir!

Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir. Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat’ın dayısı Namık’ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı’nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı’yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı’nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı’nın hem de Ferhat’ın hayatını kökünden değiştirecektir.

Tarih: 6 Eylül 2017 — 23:12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi