Siyah İnci ne zaman başlıyor? Oyuncu kadrosunda kimler var

Başrollerini Hande Erçel ile Tolgahan Sayışmanın paylaştığı yeni dizi Siyah İnci ilk bölümüyle Eylül ayında başlayacak. Henüz hangi kanalda yayınlanağı belli olmayan diziden Ege ve İstanbulda yapılan çekimlerden ilk görüntüler gelmeye başladı. İki ünlü oyuncunun yanı sıra dizide önemli isimler de yer alıyor.

Gold Filmin yapımcılığını üstlendiği, Erol Özlevinin yönetmen koltuğunda oturacağı yeni dizi İstanbul ve Çeşmede geçen hikayenin kısa bir süre içinde çekimlerine başlanacağı belirtildi. Yeni sezonda yayınlanacak olan ”Siyah İnci” ilk bölümüyle Eylül ayında başlayacak.

Dizide ayrıca Nurseli İdiz, Berk Hakman, Hüseyin Avni Danyal ve Olgun Şimşekin de yer alacağı gelen haberler arasında.

SİYAH İNCİ KONUSU

Egenin sahil kasabasında yaşayan Kenan ile Hazal, birbirlerinden hiç ayrılmayacaklarına söz vermişlerdir. Fakat kasabaya gelen Vuralın Hazalı elde etmek için her şeyi göze alması Kenan ile Hazalın aşkını tepetaklak edecektir.

SİYAH İNCİ OYUNCULARI

HANDE ERÇEL – HAZAR

24 Kasım 1993 Balıkesir doğumlu oyuncu 2012 yılında Azerbaycanda katıldığı güzellik yarışmasında ikinci olmuştur. 2014 yılında Barış Yöşün yönetmenliğini yaptığı Hayat Ağacı dizisi ile oyunculuğa başlangıç yapmıştır. 2015 yılında Emre Kınay, Evrim Alasya, Berk Atan, Miray Akay ve Burcu Özberkli Güneşin Kızları dizisinde rol almıştır. Son olarak ise 2016 yılında başrollerini Burak Denizle paylaştığı Aşk Laftan Anlamaz dizisinde rol almıştır.

TOLGAHAN SAYIŞMAN – KENAN

17 Aralık 1981 İstanbul doğumlu ünlü oyuncu 2002 yılında katıldığı Best Of Model Türkiye yarışmasında birinci olmuştur. 2004 yılında konuk oyuncu olarak rol aldığı Avrupa Yakası dizisi ile kariyerine başlayan yakışıklı oyuncu daha sonra sırası ile Maçolar, Elveda Rumeli, Yer Gök Aşk, Lale Devri ve son olarak Asla Vazgeçmem dizisinde rol almıştır.

BERK HAKMAN – VURAL

14 Ağustos 1981 Ankara doğumlu oyuncu eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Ekranların sevilen oyuncusu daha önce Kırık Kanatlar, Hatırla Sevgili, Es Es, Mazi Kalbimde Yaradır, Suskunlar, Kaçak ve Hayatımın Aşkı adlı dizilerin kadrosunda yer almıştır.

HÜSEYİN AVNİ DANYAL

12 Nisan 1962 Trabzon doğumlu oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Ferhunde Hanımlar, Bir aşk Hikayesi, Aşka Sürgün, Hatırla Sevgili, Kurtlar Vadisi Pusu, Kızım Nerede, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Zengin Kız Fakir Oğlan, Acı Aşk ve Cesur Yürek gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

BURAK ALTAY

25 Mayıs 1980 Rize doğumlu oyuncu 9 Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Asmalı Konak, Kampüsistan, Şöhret, Limon Ağacı, Aşağı Yukarı Yemişliler ve Benim Hala Umudum Var gibi dizilerin kadrosunda rol almıştır.

NURSELİ İDİZ

6 Ekim 1960 İstanbul doğumlu oyuncu daha önceden Kınalı Kar, Şöhret, Son Bahar, Ömre Bedel, Yalan Dünya, Ankaranın Dikmeni ve İlişki Durumu Karışık gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

OLGUN ŞİMŞEK

1 Ocak 1971 Bursa doğumlu başarılı oyuncu eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Ana Sanat bölümünde tamamlamıştır. Gülşen Abi dizisi ile başladıktan sonra sırası ile Dış Kapının Mandalları, Yedi Numara, Beşik Kertmesi, Kapalı Çarşı ve Yalan Dünya gibi dizilerin kadrosunda rol almıştır.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir