Skandal iddia Mehmet Ali Erbil kulise çıplak girdi

Skandal iddia Mehmet Ali Erbil kulise çıplak girdi Konukların bulunduğu kulise çıplak girince ortalık karıştı

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, önceki gün çekimleri başlayan Çarkıfelek programının kulisinde konuklarının odasına iç çamaşırsız, bornozunun önü açık şekilde girince olay çıktı. Mehmet Ali Erbil, önceki gün Star TVde başlayan Çarkıfelek programının çekimleri için Kağıthanedeki TVS Stüdyolarındaydı. İlk programına Yıldız Tilbe ve Rober Hatemoyu konuk eden şovmenin bir skandala imza attığı iddia edildi. Posta gazetesinden Suna Akyıldızın haberine göre, saç ve makyajını tamamlanan Tilbe, Hatemo ile sohbet ederken, içeri Erbil girdi. Üzerinde robdöşambr vardı. Dans etmeye başlayan Erbilin önü açıktı. İddiaya göre Erbilin iç çamaşırı yoktu.

ÖYLE GÖRÜNCE ÇILDIRDI
Erbil espriler yapıp şarkı söylerken Yıldız Tilbe çıldırdı. Erbile yüksek sesle “Sen ne biçim bir adamsın.? Karşıma böyle çırılçıplak çıkamazsın. Ahlaksız. Çoçuğun var, torunun var” diye bağırdı. Kulisten söylenerek çıktı. Robert Hatemo ile birlikte programı terk etti.

ERBİL: SAYGISIZLIK YAPMADIM
Erbil, program ekibine “Her şey şakaydı. Bir saygısızlık yapmadım.Yıldız olayı büyüttü” dedi. Tilbe olaydan sonra kimsenin telefonlarına çıkmadı.

İBOYU DA AFFETMEMİŞTİ
Tilbe, 2009daki İbrahim Tatlısesin atvdeki şovuna katılmıştı. İbonun şarkısını kesmesi üzerine sinirlenmiş, ağır sözler sarfederek yayını terk etmişti.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir