Skype ve Facebooktan sesli sohbet dönemi

0
0

Facebook ve Skype iş ortaklığına gitme kararı aldı. Yapılan açıklamaya göre bundan böyle kullanıcılar Facebook üzerinden Skype aracılığı ile video görüşme yapabilecek ya da Skype uygulamaları ile Facebook’u bütünleşik hale getirebilecekler.

İlk olarak sadece Windows tabanlı sistemlere destek verecek olan bütünleşme ile beraber Skype kullanıcıları Facebook haber akışlarını, yorum/beğenme işlevlerini veyahut durum güncellemelerini uygulama üzerinden gerçekleştirebilecekler. Skype’nin Windows 5.3 sürümü ile birlikte başlayan olan bu yeniliklerin haricinde 5.5 beta sürümüyle birlikte de dilersek Facebook arkadaşlarımıza hızlı mesaj gönderebileceğiz.

Ortaklığın Facebook kanadında ise dediğimiz gibi video sohbet yer alıyor. PC veya Mac kullanıcıları bundan böyle güncellenmiş sohbet aracı üzerinde Skype video sohbetlerini gerçekleştirebilecek. Bunun yanısıra grup sohbet desteği sayesinde aynı pencerede birden çok kişi ile görüntülü konuşabilecek ve yeni sohbet kenar çubuğu aracılığı ile de en çok konuştuğumuz arkadaşlarımıza hızlı biçimde erişebileceğiz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz