Son 3. Bölüm Fragmanı izle 23 Ocak Pazartesi

Son 3. Bölüm Fragmanı izle ATV ekranlarında yayınlanan Son 3. Bölüm Fragmanı online internetten izle Son 23 Ocak Pazartesi Fragmanı izle

Aslında hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Mutlu bir evlilik Birbirine aşık bir karı-koca Çocuklarının üzerine titreyen anne-baba Şüphesiz, yalansız, güven dolu bir ilişki Bir gün tüm hayatınızın aslında koca bir yalandan ibaret olduğu gerçeği yüzünüze bir tokat gibi çarpabilir Üç tip kadın vardır: Eviyle evli olan, çocuğuyla evli olan, kocasıyla evli olan. Aylin ilk günden beri kocasıyla evli olan kadınlardan olmuştu. Evlilikleri boyunca bir gün bile şüphe duymamıştı Selim’den Bir gün bile yalan söyleyebileceğini düşünmemişti, aldatılacağını aklına getirmemişti. Ta ki o güne kadar Bir uçak kazası haberi ile hayatı alt üst olana kadar Onların “Son”u nasıl olacak? Kadrosunda, Erkan Can(Ali), Nehir Erdoğan(Aylin), Yiğit Özşener (Selim), Berrak Tüzünataç (Alev), Engin Altan Düzyatan (Halil), Uğur Polat(Kudret), Ahmet Leventoğlu(Asım), Ülkü Duru (Feride) ve Aylin Aslım’ın(Selen) yer aldığı dizi, Pazartesi günlerinin yeni fenomeni olmaya aday.

Son 1. BÖLÜM ÖZETİ; Selimin yaşadığını öğrenen Aylin, ne yapacağını bilememektedir. Selim acaba eve dönecek mi?, Eve dönerse nasıl davranmalıyım? soruları kafasını kurcalamaktadır. Aylinin en yakın arkadaşı Selen, yıllar sonra Aylinin karşısına çıkar ve ona bu zor günlerinde destek olmaya çalışır. Selenin ortaya çıkışıyla yeni bir hikaye de gün yüzüne çıkar.

Son 3. Bölüm Fragmanı izle, Son 3. Bölüm Fragmanı, Son 3. Bölüm Fragmanı izle, Son 3. Bölüm Fragmanı Seyret, Son 3. Bölüm Fragmanı HD izle, Son 3. Bölüm Fragmanı Full izle, Son 4. Bölüm Fragmanı izle, Son Yeni Bölüm Fragmanı izle

80li yıllarda Selen ve İranlı Majjitin yolları Ankarada kesişmiş ve birbirlerine karşı büyük bir sevgi beslemişlerdir. Bu aşk 20 yıl içerisinde küllenmiştir. Peki tekrar alevlenebilir mi?

Son 3. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. Frontier Theme