Söz 7. bölüm fragmanında Yavuz nasıl bir karar verecek?

Söz dizisi 7. bölümüyle Star TVde yayınlanacak. Sözün yeni bölümü için 2 ayrı fragman yayınlandı. Yavuz Bahar ile yakınlaşmaya başlarken nasıl bir karar vereceği merak ediliyor. Söz yarın akşam izleyicileriyle buluşacak.

Star TVnin yeni dizisi Söz 7. bölümüyle yarın akşam ekranlara gelecek. Söz dizisinin 7. yeni bölüm fragmanları izleyicileri heyecanlandırdı. Arkadaşları için kendisini feda eden Gevezenin ne yapacağı merak ediliyor. İşte Sözün yeni bölüm tanıtımları ve yaşanacakların özeti.

SÖZ 7. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SÖZ 7. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Çolak kaçmak için aradığı fırsatı bulurken, Yavuz son sürat olay yerine doğru yola çıkar. Üstelik büyük bir tuzağa doğru gittiğinden habersizdir. Bu arada Kıdemli Üsteğmen Yavuz ve ekibinin Çolak’ın evindeki profesörü ele geçirmesi Çolak’ın planlarını bozar ama Çolak’ın geri adım atmaya niyeti yoktur. Biyolojik silahlar için ihtiyacı olan Profesörü İstanbul’da bulmuştur. Bu durum Yavuz ve ekibini İstanbul’a gelmeye zorlar. Çolak bu davette Yavuz’a büyük bir sürpriz hazırlar aynı davete Bahar’ın da gelmesi işleri iyice karıştırır. Yavuz Bahar’la yakınlaşırken, zor ve riskli bir kararı da vermek zorundadır.

Aynı anda Geveze çıktığı operasyonda hem sivillerin hem de kendi tim arkadaşlarının hayatını kurtarmak için kendini feda eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi