Dizi Fragmanları

Söz Dizisi 81. Bölüm Sesli Fragmanı izle

Söz 81. Bölüm Fragmanı sesli 6 mayıs 2019 pazartesi Söz 81. Bölüm tanıtımı izle Söz Son Bölüm Fragmanı star tv

Söz 80. Bölüm özeti

Yavuzun zekice planı sonucunda Dragan yakalanıyor!

Yavuzun zekice planı sonucunda yakalanan Dragan adalet önünde hesap vermesi için tutuklanır.

Eylemin zor durumda olduğunu gören Tim hemen harekete geçip önlerine geleni indirir. Tim Eyleme ulaştığında onu kafasına dayanmış bir silahla tehlikenin ortasında bulur.

Yavuz ve Kopuk, Lindadan aldıkları önemli bilgiler ışığında terör devleti planlarının arkasındaki kişiyi araştırmaya koyulurlar. Büyük patrona ulaşabilecekleri bir adres öğrenirler.

Bu sırada İstanbul bir terör saldırısıyla sarsılır. Halk otobüsünde silahlı bir terörist El Muğdarın serbest bırakılması talebiyle bir katliam girişiminde bulunur.

Harekât merkezinde Dragan ve yakın adamı Sadık paralel sorguya alınır. Dragan serbest bırakılmazsa İstanbulun her yerinde büyük patlamalar olacağı tehdidinde bulunur. Eylem ve Yavuz çapraz sorguda önemli bilgiler edinirler.

Tim ve Yavuz ayrı kollardan İstanbuldaki olası terör saldırılarının önüne geçmek için harekete geçerler. Tim meydandaki canlı bombaların peşindeyken Yavuz da bu saldırıların arkasındaki asıl kişinin peşindedir. Zamana karşı verilen gerilim dolu mücadele esnasında daha büyük bir tehlikenin yaklaşmakta olduğunu anlayacaklardır.

Söz 81.Bölüm Fragman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu