Standard Liege Gent Maçını Canlı izle

Standard Liege Gent Maçı Canlı izle Standard Liege Gent Maçını Seyret Standard Liege Gent Maçını Canlı izle Standard Liege Gent Canlı izle Standard Liege Gent Maçını izle

Standard Liege, Şampiyonluk grubuna en iyi giriş yapan takım oldu. Gruplara başlamadan önce 7 puan zirveden uzakken farkı 3’e kadar düşürdüler. Son maça kadar tüm maçları kazandılar. Gol yollarında sıkıntıları yok. Zaten rakibine karşı son zamanlarda büyük üstünlüğü var. Kupada rakibini farklı yenerek elemesini bilmişti. Bu maçta da sonuca rahat gideceklerdir. Zaten son haftalarda sahasındaki maçlarda çok üstün oynuyorlar. Biraz daha becerikli olabilseler her maçı farklı kazanacak bir futbol oynuyorlar.

Gent’i son Genk maçında izledim. Bu tarz zorlu deplasmanlardan puan çıkarabilmeleri çok zor görünüyor. Savunmada özellikle çok zorlanıyorlar. Geriye düştükleri maçlarda oyuna tutunmakta zorlanıyorlar. Takımda Soumahoro’nun durumu belirsiz.

Standard Liege bu maçta da sonuca gitmekte zorlanmaz. Şampiyonluk yarışını da son maça kadar kovalayacaklarını düşünüyorum.Şuan ligin en iyi futbolunu oynayan takım. Galibiyete verilen oranda fena değil ancak bu maçta daha fazlası kazanılabilir. Oranı yükseltmek için önerim handikaplı ev sahibi takım galibiyeti!

* Standard Liege son 7 maçının 6’sını kazandı (1B).

* Standard Liege evinde son 4 maçını kazandı.

* Standard Liege’in son 6 maçının 5’i ÜST bitti.

* Gent son 7 maçını kazanamadı (3B-4M).

* Gent deplasmanda son 6 maçını kazanamadı (3B-3M).

* Gent’in son 10 deplasman maçının 5’i ALT, 5’i ÜST bitti.

* Standard Liege ile Gent arasındaki son 5 maçın 4’ü ST bitti.

* Standard Liege evinde son 4 maçta Gent’i 3 kez yendi (1M).

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir