Star tv Beni Affet dizisi 1035. yeni bölümde neler yaşandı

Beni Affet 1035. yeni bölüm ile dün akşam ekranlara geldi. Bahar yeni bölümde kaçırılıyor. Peki Beni Affet 1036. bölümde neler olacak? İşte merak edilen soruların cevapları ve Beni Affet son bölüm özeti.

Beni Affet star Tv ekranlarında yayınlanan günlük dizilerin başında geliyor. Sevilen dizi Beni Affette Demir Baharın yalanını öğrenir. Yıldızın ise evine dönüş yapıp yapmayacağı merak konusu. Peki bu gün yayınlanacak yeni bölümde neler olacak? İşte merak edilen soruların cevapları ve Beni Affet son bölüm özeti.

BENİ AFFET 1035. BÖLÜM ÖZETİ

Baharın minnet borcunu ödemek için Onur’a bakması, Onur’u ona bir adım daha yaklaştırır. Bahar ise, Onur ve Yusuf arasındaki yakın ilişkiye şahit olur. Bahar’ın kendisine yalan söylediğini öğrenen Demir, soluğu ikilinin saklandığı evde alır. Mahir’e iş yerinde yardım etmek isteyen Umut, yaptığı hamleyle Mahir’i istemeden daha da zor bir duruma sokar. Kader ve Mahir ise ilk kez Ceylan yüzünden karşı karşıya gelir.
Feride’nin annesini dair bir iz bulmak için Eskişehir’e giden Cüneyt’i büyük bir sürpriz bekler. Acaba Cüneyt sonunda Piraye’yi bulabilecek midir? Hasret ve Sedat’ın buluştuğunu gören Feride, yanına Osman Kozan’ı da alarak ikiliyi suçüstü yakalar. Babasının resti üzerine Yıldızın evine dönüp dönmeyeceği ise merak konusudur.

OYUNCULAR

Feride Kozan-Şeyma Korkmaz

Cüneyt Kozan-Murat Danacı

Bahar Kozan-Gaye Turgut

Mehmet Kemal Kozan-Mert Altınışık

Eylül / Ayşe Güner-Gamze İğdiroğlu

Sevgi Kayacan-İlkay Kayku Atalay

Nazire Tekin-Zeynep Aytek Metin

Kader Kayacan-Ceren Yalazoğlu Karakoç

Yıldız-Zeynep Yasa

Ferman Ötüken Hürmüzlü

Osman Kozan-Nusret Şenay

Zühre Kozan-Ulviye Karaca

Handan Kurkrcu-Elif Sanli

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir