Ana Sayfa Film Fragmanları Striptiz Kulübü Filmini Full izle

Striptiz Kulübü Filmini Full izle

1
0

Striptiz Kulübü Film Fragmanı izle, Striptiz Kulübü Full izle, Striptiz Kulübü Filmi izle, Striptiz Kulübü Filmi Full izle, Striptiz Kulübü Filmi Seyret

Özet & detaylarŞov dünyasında Magic Mike olarak anılan Mike Martingano aslında hep mobilya tasarımcısı olmak istemiş olan genç ve yakışıklı bir striptiz dansçısıdır. California eyaletinin en ünlü ve en çok kazanan erkek dansçılarındandır ve kadınlar ona tam anlamıyla taparlar.

Bir gün, henüz genç bir dansçı olan The Kid lakaplı Adam ile tanışır. Mike, genç Adamı himayesi altına alarak, ona şov dünyasının eğlenceli kapılarını aralar. Kadınları tavlamak, çılgın partiler vermek ve kolay para kazanmak gibi konularda Adamı eğitirken, kız kardeşi Paige ile tanışınca yaşadığı hayatın da değişebileceğini fark edecektir. paige ona şov dünyasını bırakıp, her zaman hayalini kurduğu yaşantının mümkün olduğunu anımsatır..

Erkek striptizcilerin dünyasında geçen alışılmışın dışında bir film olan Magic Mikeın yönetmenliğini Steven Soderbergh, başrolünü ise Channing Tatum üstleniyor. Senaryosu Reid Caroline ait filmin yurt dışı eleştirmen notu ise yüksek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz