Ana Sayfa Genel Haberler Süper Loto çekilişi 23 Ağustos Süper Loto çekilişi 2018

Süper Loto çekilişi 23 Ağustos Süper Loto çekilişi 2018

1
0

Süper Loto çekilişi bu akşam Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilecek. Her hafta Perşembe günü gerçekleştirilen Süper Lotoda geçtiğimiz hafta kazandıran numaralar 9, 11, 12, 35, 49 ve 52 olarak belirlendi. Peki Süper Loto 566. hafta çekilişinde hangi numaralar kazandıracak?

Süper Loto 566. hafta çekilişi bu akşam Milli Piyango İdaresi tarafından noter huzurunda gerçekleştirilecek. Süper Lotoda geçtiğimiz haftanın kazandıran numaraları 9, 11, 12, 35, 49 ve 52 olarak belirlendi. Peki Süper Loto 566. hafta çekilişinde hangi numaralar kazandıracak?

SÜPER LOTO 565. HAFTA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI

Oyunun Özellikleri

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca oyun olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.ye kadar) ödenmektedir..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz