Sürücü Filmini Full izle

Sürücü Film Fragmanı Full izle, Sürücü Filmi izle, Sürücü Full izle, Sürücü Filmi Online Full izle, Sürücü Filmi Full Seyret

Özet: ‘Drive’; Hollywood’da dublörlük yapan ve keskin araba kullanabildiği için geceleri de soygunlara katılan bir araba sürücüsünün (Gosling) yaşamını merkeze alıyor..
Sürücünün yasa dışı hayatı, güzel komşusu Irenenin (Mulligan) hapisteki kocasına yardım etmeyi kabul etmesiyle daha da tehlikeli bir hale bürünür. Zira bir anda kendisini Los Angelesın en tehlikeli adamlarının hedef listesinde bulur. Şimdi hem kendi hayatını, hem Irene ve oğlununkini kurtarmak için yapacağı tek şey en iyi bildiği şekilde sadece araba sürmektir!
James Sallisin romanından Hossein Amini tarafından uyarlanan filmin başrollerinde bağımsız yapımların prensi Ryan Gosling, son dönemde yıldızı parlayan ve bu sene Never Let Me Godaki performansıyla harikalar yaratan Carey Mulligan, Breaking Bad ile üst üste üç Emmy kazanan ve sinemada daha fazla görmek istediğimiz yetenekli aktör Bryan Cranston bulunurken, yan roller de önemli isimlere emanet edilmiş: Albert Brooks, Christina Hendricks, Ron Perlman ve Oscar Isaac.
Film 64. Cannes Film Festivali’nden En İyi Yönetmen Ödülü ile dönmüştü
Vizyon tarihi: 10 Şubat 2012
Yönetmen: Nicolas Winding Refn
Oyuncular: Ryan Gosling, Carey Mulligan, Bryan Cranston
Orijinal adı: Drive
uzun metrajlı film ABD . Tür: Aksiyon , Gerilim
Süre: 95 dk Yapım yılı: 2011
Dağıtımcı: Medya Vizyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi