Survivor 2016da elemeye kimler kaldı?

Survivor 2016 da elemeye kimler kaldı? Tv8de büyük bir heyecanla takip edilen Survivor 2016 Ünlüler Gönüllüler yarımasında bu sezonun ikinci dokunulmazlık yarışması yapıldı. Dokunulmazlık yarışmasını Ünlüler kazanırken Gönüllüler bir ismi eleme için seçti. Peki Survivor’da elemeye kimler kaldı? İşte yeni bölüm ve detaylar.

Dokunulmazlık yarışmasını kaybeden Gönüllüler takımında yarışmacılar eleme için bir arkadaşlarının ismini yazdılar. Gönüllüler takımında adı en çok yazılan Semih, eleme için çıkan ilk isim oldu.

SURVİVOR YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İKİNCİ İSİM EFECAN
Survivor’ın dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllülerde, bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Gizem Kerimoğlu’ nun kararıyla, Semih Öztürk’ten sonra ikinci eleme adayı Efecan oldu.

SURVİVOR SEMİH ÖZTÜRK KİMDİR ?

1991 yılında doğan Semih Öztürk, Marmara Üniversitesi Radyo, sinema ve Televizyon mezunudur. Ütopyasının ve kurallarının son derece rahatsız edici olacağını yarışmanın başında belirten Semih Öztürk, bariz özelliğinin inatçılık olduğunu belirtmişti. Yarışmada konuşkan yapısıyla dikkat çeken Semih Öztürk, diğer bir yarışmacı olan Kurretülayn ile yaşadığı inişli çıkışlı aşkla da sık sık gündeme gelmişti.

SURVİVOR EFECAN DİANZENZA KİMDİR?

Efecan Dianzenza Londra doğumlu. Babası yabancı, İngiliz vatandaşı olduğu için de soyadı yabancı. Annesi Türk olan Efecan Dianzenza 26 yaşında.

Efecan Dianzenza 3 yaşındayken ailesinin İzmire yerleşmesi sonucunda hayatının büyük bir kısmını İzmir Karşıyaka’da geçirmiş. 9 yaşında Karşıyaka spor kulübünde futbol oynamaya başlayan Efecan Dianzenza, 14 yaşında Antalyaspor’a transfer oldu.

Sporun yanı sıra müziğe de ilgisi olan Efecan Dianzenza Antalyadaki evinde küçük bir stüdyo kurdu ve underground albümler yaptı. Antalya’da iki sene yaşadıktan sonra İstanbula taşınan Efecan Dianzenza İstanbul Büyükşehir Belediyesinde futbol yaşamına devam etti. Underground müzikler yapan Efecan, İstanbul gece kulüplerinde dj’lik de yapmaya başladı.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir