Survivor 2020 134. Bölüm Sesli Fragmanı Seyret 12 Temmuz

Survivor 2020 134. Bölüm Fragmanı 12 Temmuz izle Survivor 2020 134. Bölüm Sesli Fragmanı Seyret 12 Temmuz

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye’nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020’nin 133. bölüm tanıtımı yayınlandı. Survivor’da 2. bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? Survivor 2020’ye kim veda edecek? İşte tüm bunların cevabı bu akşam saat 20.00’de TV8’de

Türk televizyonlarının reyting rekorları kıran reality/şov yarışma programı Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de artık finale sadece günler kaldı. Dün oynanan ve nefes kesen karşılaşmalar sonucunda son dönemde sessiz olan ve canlı yayınlanan yarışmalarda gücünü ortaya koyan Berkan ilk dokunulmazlığı alarak sevenlerini sevindirmişti. Berkan bu sonuçla yarı finale yükselirken bu akşam da yeni bir canlı dokunulmazlık oyunu oynanacak ve ikinci yarı finalist belli olacak. Survivor 2020’nin 132. bölüm 1. bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında Acun Ilıcalı, Survivor 2020’nin finalinin İstanbul’da nerede yapılacağını açıkladı. Survivor 2020’nin büyük finali iki güne yayılacak ve 13 Temmuz-14 Temmuz tarihlerinde İstanbul’da Galataport’ta gerçekleşecek.

Survivor’da bir ilkin yaşandığı ve TV8 ekranlarında canlı bir şekilde yayımlanan ve herkesin nefesini tutarak izlediği birinci dokunulmazlık oyununda Barış, Berkan, Yasin ve Cemal Can kozlarını paylaştı. Survivor’da ilk dokunulmazlık oyunu finalinde Barış ve Berkan karşı karşıya geldi. Kıran kırana geçen mücadele sonrasında Barış’ı 5-0 mağlup eden Berkan ilk yarı finalist olmaya hak kazandı. Survivor’da geçtiğimiz son iki haftada ilk önce son 1 ayda rakiplerine neredeyse oyun dahi vermeyen Sercan, sonrasında da yarışmada kalan tek kadın yarışmacı Elif elenerek büyük bir sürprzi yaratmışlardı ve böylelikle 2020 yılında Survivor’da Ünlüler Takımı’nın yarışmada mutlu sona ulaşma imkanı kalmamıştı.

  • Survivor 2020 Son Bölüm Sesli Fragmanı Seyret 12 Temmuz

Survivor 2020 134. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir