Survivor Anıl dan flaş itiraf!

Tv8’in sevilen yarışma programı Survivor 2017’de yaklaşık 4 ay boyunca gönüllüler takımında mücadele eden Anıl, kendisine yönelen Tuğçe ve Burçak eleştirisi hakkında, Hiç pişman değilim, yine olsa aynısını yaparım dedi.

Milliyet.com.tr

TV8de yayınlanan Survivor Panorama programına Tuğçe Melis Demir ve Burçak Tuncer ile birlikte konuk olan Anıl Karakurt, Burçakın elenmesine sebep olan kararının arkasında durdu.

BURÇAK VE TUĞÇEYİ BEN ELEMEDİM

Başarılı yarışmacı, Burçakı potaya koydun. Önce Burçak, sonra Tuğçe ve sen elendin. Bu yaptığudnan pişamn mısın? sorusuna, Şu an aynı şey olsa aynı şeyi yaparım. Kesinlikle pişman değilim. Yüzde 100 doğru karardı, iyi ki böyle yapmışım. Daha sonra da izlediğimde iyi ki böyle yapmışım dedim. Allah da yardımcı olmuş şeklinde konuştu.

Önemli bir konuya vurgu yapan Anıl, Burçakı potaya koydum, ama halk eledi. Anıl elemedi, bu çok önemli bir durum. Burçak da beni potaya koyabilirdi, halk beni eleyebilirdi. Zaten sonraki hafta eledi, bitti. Bu kadar büyütülmesine anlam veremedim. Tuğçenin de büyütmesi tuhafıma gitmişti. Tartışma büyüdü, sert sözler söylendi. Tuğçeyi de ben elemedim, halk eledi ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü sesli chat kameralı sesli sohbet sitesi