Survivor da kim elendi O isimler eleme potasında

Survivorda kim elenecek? Dün akşam yapılan son dokunulmazlık oyunu sonrası gerilim iyice arttı. Adem ve Turabi arasında sular durulmuyor. Bu akşam bir kişi adaya veda edecek. Survivorda bu hafta elenme potasında olan isimler belli oldu.

Survivorda sular durulmuyor. Adem ve Turabi arasındaki gerilim yine artıyor. Bu akşam 83. bölümü ile ekrana gelecek olan Survivorda bir kişi yarışmaya veda edecek. Acun Ilıcalı, Adem ve Turabi arasında yaşananlar hakkında neler söyleyecek?

SURVİVOR 83. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İkinci dokunulmazlık oyununda tartışan daha sonra ada konseyinde buzları eriten Adem ve Turabi oyun alanında bir kez daha gerildi. Devreye Esat Yontuç girdi.
Survivor 2018 yeni bölümüyle bu akşam 20:00de TV8de.

SURVİVOR 1. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor dokunulmazlık oyunu kıran kırana bir mücadeleye sahne oldu! Zaman zaman gergin anların yaşandığı Survivor dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı 10-8 kazanarak biraz da olsa moral depoladı. Konseyde kendi arkadaşlarından birinin ismini yazmayacak olan Ünlüler takımı kaybedilen Türkiye ödülünün ardından bir nebze de olsa moral depoladı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK SEMBOLÜ KİMİN OLDU?

Survivorda dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı bireysel dokunulmazlık oyununda birbirlerine karşı mücadele etti. Gönüllüler arasında oynanan bireysel dokunulmazlık oyununda kazanan isim Damla Can oldu.

SURVİVORDA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivorda eleme konseyinde gergin anlar yaşandı! Anıl ve Yağmur arasında çekişmeli geçen konseyde 4 kişi tarafından adı yazılan Yağmur Banda ilk eleme adayı oldu. Bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Damla Can ise ikinci eleme adayı olarak Hakanı gösterdi. Böylelikle ilk eleme konseyinde Hakan ve Yağmur ilk eleme adayı oldu!

SURVİVORDA 2. DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2018de bu akşam 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. İlk dokunulmazlığı Ünlüler takımının kazanmasının ardından büyük bir çekişmeye sahne olan 2. dokunulmazlığı son oyunda kazanan Gönüllüler takımı büyük bir başarıya imza attı.

SURVIVORDA SON ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Sevilen yarışmadan yapılan konsey sonrası son eleme adayı ise Mustafa Kemal Kurt oldu. Böylelikle eleme adayları Gönüllüler takımından Hakan ve Yağmur, Ünlüler takımından Mustafa Kemal oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Adem, Turabinin ismini verdi.

Güncellenme Tarihi: 28 Mayıs 2018 — 20:21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet Seviyeli Sesli Kameralı Chat Sitesi