Survivor da kim elenecek Eleme adaylarında büyük sürpriz

Survivorda kim elenecek? Sevilen yarışmada Kıbrıs finaline kısa bir zaman kala Ünlüler ve Gönüllüler arasındaki mücadele gittikçe sertleşiyor. Peki Survivorda bu akşam kim elenecek? İşte Ünlüler ve Gönüllüler takımından çıkan 4 eleme adayı.

Survivor 2018 hız kesmeden devam ediyor. İki dokunulmazlık oyunu da geride kaldı. Ünlüler ve Gönüllüler takımından 2şer kişi eleme potasında. Bu akşam bir kişi adaya veda edecek. Heyecan dorukta.

SURVİVOR 89. BÖLÜM FRAGMANI

Survivor yeni bölümde takımlar iletişim oyunu için oyun alanındalar. Ödülün sahibi kim olacak merak konusu. Bu akşam bir kişi de adaya veda edecek.

SURVIVORDA 1. DOKUNULMAZLIK GÖNÜLLÜLER TAKIMININ!

Survivorda dün akşam oynanan 1. dokunulmazlık oyunu adeta nefesleri kesti. Son saniyeye kadar başa baş giden zorlu oyunu 10-9 kazanan Gönüllüler takımı eleme gecesi öncesi büyük bir avantaj elde etti.

İLK ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivorda 1. dokunulmazlık oyunu sonrası gözler ilk eleme adaylarına çevrildi. Sevilen yarışmada yapılan oylama sonucunda ilk eleme adayı Turabi Çamkıran oldu. 2. eleme adayı ise bireysel dokunulmazlığı alan Mustafa Kemal söyledi ve bu isim de Ümit Karan oldu.

2. DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivorda bu akşam oynanan 2. dokunulmazlık oyunu son derece çarpıcı bir sonuca sahne oldu. Dün 1. dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı, bu akşam adeta Gönüllüler takımını sahadan sildi ve 10-2 skoruyla 2. dokunulmazlığın sahibi oldu.

SON ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivorda 2. dokunulmazlık oyunu sonrası Gönüllüler takmından iki yarışmacı eleme adayı oldu. Son eleme adaylarında ilki yapılan oylama sonucu Hakan Hatipoğlu oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Nagihan Karadere ise Damla Canın ismini verdi ve böylelikle eleme adayları Ünlüler takımından Turabi ve Ümit Karan, Gönüllüler takımından Hakan Hatipoğlu ve Damla Can oldu.

Güncellenme Tarihi: 4 Haziran 2018 — 21:10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. Frontier Theme