Survivor Mustafa Kemal Kurt kimdir? Gönüllüler takımı.

Mustafa Kemal Kur kimdir? Survivor 2018 yarışmacılarından biri olan Mustafa Kemal Kurt, Survivora yeni katılan 4 yarışmacıdan biri. Gönüllüler takımında mücadele verecek olan Mustafa Kemal Kurt hakkında merak edilen bilgiler haberimizde..

Survivor 2018de heyecan hız kesmeden devam ediyor. Survivora yeni katılan 4 yarışmacı izleyicileri harekete geçirdi. Yeni katılan yarışmacılardan biri olan Mustafa Kemal Kurt kimdir sorusunun yanıtı.

MUSTAFA KEMAL KURT KİMDİR?

Mustafa Kemal Kurt Crossfit Antrenörüdür. Türkiye Milli Takımı Rugby oyuncusu ve kaptanıdır. Bulgaristan Avrupa Rugby Şampiyonası katılmıştır. Mustafa Kemal Rugby sporu ile ilgileniyor. Rugby güç gerektiren bir spordur. 15 kişiden iki takım ve 40 dakikalık iki devre halinde oynanan oyunda oyuncu elindeki topu ileri pas vermeden kale çizgisinin arkasına geçirmeye çalışır.

Hayatı başarılar ile dolu olan Mustafa Kemal Kurt çok güçlü bir oyuncudur. Ormanı doğayı ve ateş yakmayı çok seven Mustafa Kemal Kurt Survivor 2018e sonradan katılsa da Survivor adasına çok rahat kısa sürede uyum sağlayacak bir yarışmacıdır.

Mustafa Kemal Kurt en büyük hayalinin Survivora katılmak olduğunu söylüyor ve tam bir Survivor ruhuna sahip olduğunu açıklıyor. Biliyoruz ki Gönüllüler bu Survivorda çok şanslı değil. Çünkü bu zamana kadar yayınlanan Survivor yarışmalarındaki en iyi adaylara karşılık gönüllülerden oluşan bir takım.

Bir dönem Zone Zorlu Centerda ve Koç Üniversitesinde Rugby Koçu olarak çalışmalar gerçekleştirmiştir. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümünden mezun olan Mustafa Kemal Kurt yaşantısını İstanbul Beşiktaşta sürdürmektedir.

Add your comment

Your email address will not be published.