Survivor Turabi Acun Ilıcalıyı çıldırttı

Survivor Turabi, Acun Ilıcalıyı çıldırttı: Burası senin çiftliğin değil Survivor 2018 yarışmasının 57inci bölüm tanıtımı yayınlandı. Kritik öneme sahip dokunulmazlık oyunu sırasında son haftaların kaybeden takımı Ünlülerde sinirler iyice geriliyor.

Acun Ilıcalının yapımcısı ve sunucusu olduğu Survivor 2108in 28 Nisan Cumartesi akşamı ekrana gelecek yeni bölümün tanıtı herkesi şaşkına çevirdi.

TURABİ, ANILA OMUZ ATINCA ORTALIK KARIŞTI!

Dokunulmazlık oyunu sırasında gönülüller takımı benchine gelen Turabi Çamkıran, Anıl Berk Bakiye arkadan omuz atıyor. Sonrasında ise kendisine tepki gösteren Hakan Hatipoğluyla tartışıyor. Eski şampiyon, Hakan kendine gel, beni böyle tersleyemezsin. Bana el kol hareketi yapamazsın diye bağırdıktan sonra rakibinin üzerine yürüyor. Takım arkadaşlarının sakinleştirme çalıştığı Turabi, bu kez de küfürler savuruyor.

ACUN ILICALIDAN TURABİYE SERT UYARI!

Yaşanan tartışma sonrası Acun Ilıcalının çok sinirlendiği görülüyor. Turabiyi sert bir şekilde uyaran başarılı yapımcı, Turabiyi başta uyardım. Burada sen kendi kurallarını uygulamaya başladın. Burası senin çiftliğin değil Turabi. Bununla ilgili akşam karar vereceğiz ifadelerini kullanıyor.

Add your comment

Your email address will not be published.