Suskunlar 2. Bölüm Fragmanı izle 8 Mart

Suskunlar 2. Bölüm Fragmanı izle SHOW TV ekranlarında yayınlanan Suskunlar 2. Bölüm Fragmanı online internetten izle Suskunlar 8 Mart Perşembe Fragmanı izle

Suskunlar 1. Bölüm Özeti; “BİRBİRLERİNDEN BAŞKA TUTUNACAK BİR ŞEYLERİ OLMAYAN DÖRT KÜÇÜK ÇOCUKTU ONLAR..” ONLAR YILLARCA SUSTULAR.. ŞİMDİ KONUŞMA ZAMANI..

Kuyudibi mahallesinde doğup büyüyen, arkadaştan da öte kardeş gibi olan Ecevit, Bilal, İbrahim ve Zeki adlı çocuklar, bir gün masum bir hata yaparlar ve tüm hayatları değişir. Tek bir günde büyümek zorunda kalan bu dört arkadaş, başlarına gelenleri unutacaklarına ve bir daha birbirlerini görmeyeceklerine dair bir söz verirler.

Suskunlar 2. Bölüm Fragmanı izle, Suskunlar 2. Bölüm Fragmanı, Suskunlar 2. Bölüm Fragmanı izle, Suskunlar 2. Bölüm Fragmanı Seyret, Suskunlar 2. Bölüm Fragmanı Full izle, Suskunlar 3. Bölüm Fragmanı izle, Suskunlar Son Bölüm Fragmanı izle

Ancak yıllar sonra içlerinden biri suskunluğunu bozar ve simdi bambaşka hayatlar yaşayan arkadaşları bir araya toplar. Şimdi bu dört delikanlı; Ecevit, Bilal, İbrahim ve Zeki, çocuk çetelerinin vazgeçilmez elemanı Ahuyu da bir noktada yanlarına alarak, geçmişte yaşadıklarının intikamını almaya karar verirler. Ancak bazı soruları cevaplamak zorundalar. Aşk mı kazanacak, dostluk mu, yoksa intikam mı?

Suskunlar 2. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir