Ana Sayfa Sesli Chat Talky Room Sesli Chat Sohbet Odaları

Talky Room Sesli Chat Sohbet Odaları

3
0

Talky Room Sesli Chat Sohbet Odaları; Merhaba değerli misafir; Bilindiği üzere 10 yıla aşkındır sesli sohbet odalarının hizmetini ilk önce voice4 sisteminden aldık. İlerleyen zaman voice chet odalarının yok olmasına yetti. Çünkü hemen zaman kaybı yaşanmadan piyasaya speakychat odaları sürüldü. Site sahiplerinin ilgisi çıkan bu odalara ilgisi daha fazla oldu. İnternet üzerinden zaman geçtikçe bazı önem verilen şeyler espirisini kaybeder. Mesela speakyçet odalarının bağlantı hataları misafiri sıkıyordu, sıkılan misafir site sahibine dert yanıyor. Bu durum karşısında site sahipleri çözümü başka yolları denemekte buluyordu. Neyse ki bazı sistem geliştirici panelciler bunu fırsat olarak algılayıp Talkyroom adı altında sesli odalarını satışa çıkardı. Üstelik 11 € gibi fiyatlarla piyasaya tanıtıldı.

Speakychet sisteminin kopyası diyebilirim, tek değişik bölümü admin paneliydi. Ben kendim bizzat sitemde kullandım ve görevlilerimin isteksizliği üzere açtırdığım hesabı kapattırdım. Şimdi soracaksınız; Peki, kullanmış olduğun Talkyroom odalarından memnun kaldın mı?

Arkadaşlar bu soruya vereceğim bir cevap yok! Çünkü fazla detaylarını inceleyemediğim ama verilen her emeğin tadı güzeldir diyebilirim. Sonuçta emek verilmiş ama ki aslının yerini tutmamış. Sistem sahipleri oda düzenlemelerinin eksiklikleri tamamlanacak diyor. Yani bazı hatalar, eksiklik tadında gözle görülen şeylere çözüm üretilecekmiş. Talkroom çet odalarında yaşanan sorunları bayi satıcılarına yada ana sorumlusu kişilere bildirin ki odalarınızda ilerleyen zamanlarda sıkıntı çekmeyesiniz.

Bizler kullanıcımıza 1 günde olsa yeni çıkarılan Talky room odalarını tanıttık. Amaç reklam yada o sistemi kariyer sahibi yapmak değildi. Sadece her şeyin ilkini yaşamanın faydası olacağını düşünerekten böyle bir işe kalkıştık. Ama neyse ki userlerimizin ve görevlilerimizin isteklerini göz ardı edemedik ve eski odalarımıza tekrar panelimizde yer verdik. Herşeyin hayırlısı diyor, bir sonra ki yeni sistem tanıtım konusuyla görüşmek üzere diyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz