Tatlı İntikam 14. bölüm fragmanında Sinan kendini affettirebilecek mi?

Tatlı İntikam 14. bölüm fragmanında Sinan kendini affettirebilecek mi? İlgi ile takip edilen dizi Tatlı İntikam 14. bölüm için heyecan dorukta. Yayınlandığı ilk günden beri beğenilerek takip edilen dizi Tatlı İntikam son bölümde bomba etkisi yarattı. İşte merakla beklenen Tatlı İntikam 14. bölüm fragmanları ve son gelişmeler.

Tatlı intikam yepyeni bir bölümle geliyor. Başrollerinde Leyle Lydia Tuğutla ve Furkan Andıçın rol aldığı dizi Tatlı intikamda 14. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Yapımcılığını D Yapımın üstlendiği Tatlı İntikam yoluna dolu dizgin devam ediyor. Tatlı İntikam Cumartesi akşamları saat 20:00de Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

TATLI İNTİKAM SON BÖLÜM ÖZETİ

Pelin ve Sinan aşçı yarışmasının olacağı otele gelirler. Sinan daha gelir gelmez ilk rakibiyle karşılaşır. Kerem, birinci olabilmek için her türlü hileyi yapabilecek bir karakterdir. Bu durum Sinanın canını sıkar. İstanbulda ise yer yerinden oynamaktadır. Turgut, Rızaya Sinanın evli olduğunu söylemiştir. Sinan ve Pelin her şeyden uzak güzel vakit geçirirken beklenmedik bir misafirin gelişi her şeyi alt üst eder.

TATLI İNTİKAM 14. BÖLÜM 1. FRAGMAN

TATLI İNTİKAM 14. BÖLÜM 2. FRAGMAN

TATLI İNTİKAM KONUSU

Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir. Ancak müstakbel damat Tolga, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin, aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Bütün bu olanların ardından görmüş geçirmiş bir kadın, Pelinin mutlu olamama sebebinin, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey, Pelinin bu ahın peşine düşmesiyle başlar…

Bir anda geçmişini sorgulamaya başlayan genç kızın karşısına, üniversite yıllarında ona aşık olan Tankut çıkar. Üniversitedeyken Pelin tarafından herkesin önünde kalbi kırılan ve aşağılanan Tankut, yaşadıkları yüzünden okulu bırakmak zorunda kalmış ve tüm hayatını değiştirmiştir. Yurt dışına gidip uzun yıllar orada yaşayan ve aşçı olan Tankut, Türkiyeye bambaşka biri olarak döner ve kendi restoranını açar. Pelin ise Tankutu bulup ondan özür dileyeceğini ve peşindeki bu kara büyüden kurtulacağını düşünmektedir. Ancak, işler Pelinin sandığı kadar kolay olmayacaktır çünkü Tankut hiç de onun bıraktığı Tankut değildir. Tankut için de artık intikam zamanı gelmiştir.

Yapım : D Yapım

Yapımcı : Ayşe E. Durmaz

Drama Koordinatörü : Emel Sakarya Aksoy

Uygulayıcı Yapımcı : Ebru Sakal

Yönetmen : Barış Erçetin

Senaryo : Pınar Ordu, İlker Arslan

Görüntü Yönetmeni : Barış Işık

Sanat Yönetmeni : Aynur Topalak

Jenerik Müziği : Güliz Ayla

Müzik : Alp Yenier

Oyuncular : Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin), Furkan Andıç (Sinan), Can Nergis (Tolga), Büşra Develi (Rüzgar), Zeyno Günenç (Süheyla), Ayşenil Şamlıoğlu (Meliha), Kerem Atabeyoğlu (Rıza), Hazal Türesan (Başak), Cemre Gümeli (Simay), Çağrı Çıtanak (Bülent), Seren Deniz Yalçın (Ceyda), Bülent Seyran (Necip), Elif Çakman (Havva), Emre Taşkıran (Hakan), Gürsu Gür (Zübeyir), Barış Gönenen (Serkan)

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir