Tatlı İntikam 15. bölüm fragmanıyla nefesleri kesti!

Tatlı İntikam 15. bölüm fragmanıyla nefesleri kesti! Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Tatlı İntikam, geçtiğimiz bölümüyle çok konuşuldu. 15. yeni bölüm fragmanını yayınlayan Tatlı İntikamda yine heyecan dolu sahneler yaşanıyor. Peki geçtiğimiz bölümde neler yaşandı? Pelin, babasından öğrendiği gerçekle yıkılır.. İşte son bölüm özeti ve fragmanıyla Tatlı İntikam haberimizde.

Yapımcılığını D Yapımın üstlendiği Tatlı intikam izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Başrollerinde Leyle Lydia Tuğutla ve Furkan Andıç’n rol aldığı dizi Tatlı intikamda 15. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Tatlı İntikam 15. yeni bölüm Cumartesi akşamı saat 20:00de Kanal D ekranlarında olacak.İşte detaylar.

TATLI İNTİKAM SON BÖLÜM ÖZETİ

Pelin, babasından öğrendiği gerçekle yıkılır. Sinan, ona büyük bir yalan söylemiştir. Sinan ise, Rüzgar ile konuşarak bu oyunu bitirmek ister. Bir daha Pelin’i kaybetmeyi göze almayacaktır. Pelin’e gider ve bu oyunu bir an önce sonlandıracağını söyler. Ama, Pelin’in artık ne güveni ne de inancı kalmıştır.

TATLI İNTİKAM 15. BÖLÜM FRAGMAN

TATLI İNTİKAM HAKKINDA

Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir. Ancak müstakbel damat Tolga, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin, aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Bütün bu olanların ardından görmüş geçirmiş bir kadın, Pelin’in mutlu olamama sebebinin, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey, Pelin’in bu ahın peşine düşmesiyle başlar…

Bir anda geçmişini sorgulamaya başlayan genç kızın karşısına, üniversite yıllarında ona aşık olan Tankut çıkar. Üniversitedeyken Pelin tarafından herkesin önünde kalbi kırılan ve aşağılanan Tankut, yaşadıkları yüzünden okulu bırakmak zorunda kalmış ve tüm hayatını değiştirmiştir. Yurt dışına gidip uzun yıllar orada yaşayan ve aşçı olan Tankut, Türkiye’ye bambaşka biri olarak döner ve kendi restoranını açar. Pelin ise Tankut’u bulup ondan özür dileyeceğini ve peşindeki bu kara büyüden kurtulacağını düşünmektedir. Ancak, işler Pelin’in sandığı kadar kolay olmayacaktır çünkü Tankut hiç de onun bıraktığı Tankut değildir. Tankut için de artık intikam zamanı gelmiştir.

Oyuncular : Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin), Furkan Andıç (Sinan), Can Nergis (Tolga), Büşra Develi (Rüzgar), Zeyno Günenç (Süheyla), Ayşenil Şamlıoğlu (Meliha), Kerem Atabeyoğlu (Rıza), Hazal Türesan (Başak), Cemre Gümeli (Simay), Çağrı Çıtanak (Bülent), Seren Deniz Yalçın (Ceyda), Bülent Seyran (Necip), Elif Çakman (Havva), Emre Taşkıran (Hakan), Gürsu Gür (Zübeyir), Barış Gönenen (Serkan)

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir