Tatlı İntikam ne zaman yayınlanacak?

Tatlı İntikam ne zaman yayınlanacak? Cumartesi akşamı için alternatif Tatlı İntikam dizisi geliyor. Kanal D ekranında yayınlanacak olan Tatlı İntikam dizisi tanıtım videoları verildi. Güneşin Kızları final yaptıktan sonra onun yerine Tatlı İntikam dizisi geçti. Bakalım Tatlı İntikam dizisi nasıl tepki alacak?

Tatlı intikam ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Ekranların yeni fenomeni olmaya aday Tatlı İntikam, Cumartesi 20.00de Kanal Dde başlıyor! Başrollerini Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, Can Nergis, Zeyno Günenç, Ayşenil Şamlıoğlu ile Kerem Atabeyoğlunun paylaştığı, yapımını D Productionsun ve yönetmenliğini Barış Erçetinin üstlendiği, senaryosunu Pınar Ordu ile İlker Arslanın kaleme aldığı romantik komedi türündeki Tatlı İntikam, Cumartesi 20.00de ilk bölümü ile izleyici karşısında olacak.

TATLI İNTİKAM FRAGMAN

Dizinin genel hikayesi ise şöyle:

Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir ancak müstakbel damat Tolga, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Bütün bu olanların ardından görmüş geçirmiş bir kadın, Pelin’in mutlu olamama sebebinin, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey, Pelin’in bu ahın peşine düşmesiyle başlar..

TATLI İNTİKAM FRAGMAN 2

Bir anda geçmişini sorgulamaya başlayan genç kızın karşısına, üniversite yıllarında ona aşık olan Tankut çıkar. Üniversitedeyken Pelin tarafından herkesin önünde kalbi kırılan ve aşağılanan Tankut, yaşadıkları yüzünden okulu bırakmak zorunda kalmış ve tüm hayatını değiştirmiştir. Yurt dışına gidip uzun yıllar orada yaşayan ve aşçı olan Tankut, Türkiye’ye bambaşka biri olarak döner ve kendi restoranını açar. Pelin ise Tankut’u bulup ondan özür dileyeceğini ve peşindeki bu kara büyüden kurtulacağını düşünmektedir ancak işler Pelin’in sandığı kadar kolay olmayacaktır çünkü Tankut hiç de onun bıraktığı Tankut değildir. Tankut için de artık intikam zamanı gelmiştir!

TATLI İNTİKAM FRAGMAN 3

Tatlı İntikam, Cumartesi akşamı 20.00de Kanal Dde başlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi