Apple öğrenci indirimi ile MacBook ve iPadlerde indirimler devam ediyor

26.08.2023
57
Apple öğrenci indirimi ile MacBook ve iPadlerde indirimler devam ediyor

Apple’ın öğrenciler için başlattığı eğitim indirimi ile Mac ve iPad’ler indirimli olarak satın alınabiliyor. Ayrıca AirPods veya Apple Pencil hediye ediliyor. Kampanya hakkındaki detaylar haberimizde.

Apple’ın okula geri dönüş sezonu için başlattığı öğrenci indirimi kampanyası Ekim ayının sonuna kadar uzatıldı. Öğrenci indirimi ile iPad, MacBook, iMac ve Mac Mini’yi indirimli olarak satın alabilirsiniz. Üstelik indirimlerin yanı sıra Airpods veya Apple Pencil hediyesinden yararlanabilirsiniz.
Apple Store ve Online Mağazada Öğrenci İndirimi
Ekim ayı sonuna kadar devam eden kampanya kapsamında üniversite öğrencileri, üniversite öğrencilerinin ebeveynleri, öğretmenler ve üniversitede çalışanlar yaklaşık yüzde 7,5 oranındaki eğitim indiriminden yararlanabiliyor. Mac satın alanlara AirPods 3. Nesil, iPad satın alanlara Apple Pencil 2. Nesil hediye ediliyor.

Örneğin M1 çipli 13 inç MacBook Air’i 28.779 TL’ye , M2 çipli 15 inç Yeni MacBook Air’i 43.626 TL’ye AirPods 3. Nesil hediyesi ile birlikte satın alabiliyorsunuz.
Kampanya hakkındaki detaylar için: https://www.apple.com/tr-edu/shop/back-to-school

Troy
Apple yetkili satıcısı Troy’da MacBook’larda yüzde 12 indirim, iPad’lerde yüzde 8 indirim uygulanıyor. Öğrenci indirimi ile MacBook satın alacak müşteriler EDU1000 kupon kodu ile tüm aksesuarlarda 1000 TL, iPad satın alacak kullanıcılar EDU500 kupon kodu ile 500 TL aksesuar indirimden yararlanabiliyor. Ayrıca eski MacBook’unu getirene, mevcut değerine ek olarak 3.500 TL geri alım desteği sağlanıyor.

Troy’daki indirimlerden üniversite öğrencileri, üniversite öğrencilerinin ebeveynleri, öğretmenler ve üniversite çalışanları faydalanabiliyor.
https://www.troyestore.com/egitim-indirimi-kampanyasi

Gürgençler
Apple yetkili satıcısı Gürgençler’de tüm Mac modellerinde yüzde 8 indirim, tüm iPad modellerinde yüzde 2 indirim uygulanıyor. Mac satın alanlara AirPods Pro hediye ediliyor. Apple Pencil 1. Nesil’de yüzde 7 indirim yapılıyor.

Üniversite öğrencileri ve üniversitedeki akademik personeller kampanyadan yararlanabiliyor.

https://www.gurgencler.com.tr/egitim

Pozitif Teknoloji
Apple yetkili satıcısı Pozitif Teknoloji’de eğitim indirimine ek olarak tüm Mac modellerinde ek 1.000 TL, iPad modellerinde ek 500 TL indirim uygulanıyor. Eski Mac’ini getirene yeni Mac alımında 3.500 TL geri alım desteği uygulanıyor.

İndirimlerden tüm öğrenciler, öğrencilerin ebeveynleri ve öğretmenler faydalanabiliyor.

https://akademi.pt.com.tr

Zincir Mağazalar ve Online Mağazalar
MediaMarkt, Vatan Bilgisayar ve Teknosa’da öğrenci indirimi kapsamında yüzde 12 indirim elde ediliyor. MediaMarkt, Amazon, Trendyol, Hepsiburada, Vatan Bilgisayar ve Teknosa’da peşin fiyatına 12 aya kadar taksit yapılıyor.

Kaynak: https://www.donanimhaber.com/apple-ogrenci-indirimi-ile-macbook-ve-ipad-lerde-indirim–168149

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.