Galaxy SmartTag 2nin çıkış tarihi renkleri ve tasarımı netleşti

25.08.2023
50
Galaxy SmartTag 2nin çıkış tarihi renkleri ve tasarımı netleşti

Samsung yeni nesil takip cihazını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Tamamen yeni bir tasarımla gelecek SmartTag 2’nin yeni görüntürleri, renk seçenekleri ve çıkış tarihi sızdırıldı.

Samsung’un yeni takip cihazı hakkında taze bilgiler gelmeye devam ediyor. Son raporlara göre Güney Koreli şirket Galaxy SmartTag 2’yi Ekim ayının ortalarında piyasaya sürmeyi planlıyor. Söz konusu iddia şirkete yakın birkaç kaynak tarafından da doğrulandı.

Daha önce takip cihazının tamamen yeni bir tasarıma sahip olacağı ortaya çıkmıştı. Köşeleri yuvarlatılmış kare form faktörü rafa kaldırıldı. Bunun yerine gazoz açacağını andıran oval bir şekle geçildi. Aksesuarın üzerinde artık daha büyük bir halka var.

Hem Bluetooth hem de UWB bağlantısı sunacak
Bu yeni tasarım kullanıcıların SmartTag 2’yi anahtarlıklara asmasını kolaylaştıracak. Şu an için takip cihazının siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneğinin olacağını biliyoruz. Ancak şirketin başka renkler üzerinde çalışıyor olma ihtimali de var.

Samsung’un yeni nesil takip cihazı artık sadece Bluetooth ve UWB varyantları olarak ayrılmayacak. SmartTag 2’nin hem Bluetooth hem de UWB bağlantısına sahip olacağı bildiriliyor. Yani kullanıcılar bu seçenekler arasından bir seçim yapmak zorunda kalmayacaklar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.