Google Pixel 8anın renk seçenekleri görüntüleriyle birlikte ortaya çıktı

13.04.2024
44
Google Pixel 8anın renk seçenekleri görüntüleriyle birlikte ortaya çıktı

Google Pixel 8a’nın renk seçenekleri, görüntüleriyle birlikte ortaya çıktı Teknoloji devlerinden Google, 14 Mayıs’ta gerçekleşmesi beklenen I/O 2024 etkinliği sırasında yeni akıllı cihazları Pixel 8a, Pixel 9 , Pixel 9 Pro ve Pixel 9 Pro XL’yi tanıtması bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde şirketin kendi Fi Kablosuz taşıyıcı hizmetinin reklamında porselen rengiyle ortaya çıkan Pixel 8a’nın renk seçenekleri ise yakın zamanlı bir sızıntı sayesinde ortaya çıktı.

İşte Google Pixel 8a’nın renk seçenekleri ve beklenen özellikleri:

Obsidiyen, Nane, Porselen ve Bay olmak üzere dört farklı renk seçeneği ile piyasaya sürülmesi beklenen Google Pixel 8a, 6,1 inç FHD+ 90 Hz ekrana sahip olacak. Google Tensor G3 SoC’den güç alacak cihaz ayrıca 4.500 mAh bataryaya da sahip olacak.

Cihazın beklenen kamera özelliklerine değinecek olursak ise arka tarafta 64 MP ana kamera ve yanına konumlandırılmış 13 MP ultra geniş kameradan oluşan çift arka kamera kurulumu bizleri beklemekte.

Geçtiğimiz birkaç yılda Google, a serisi fiyatlarını her yıl 50 dolar kadar artırmıştı. Bu sebeple 499 dolar fiyat etiketine sahip Pixel 7a düşünülürse Pixel 8a’nın yaklaşık 549 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olması kuvvetle muhtemel.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.