Microsoft üç katlı bir akıllı telefonun patentini aldı Surface Trio mu geliyor

29.12.2021
35
Microsoft üç katlı bir akıllı telefonun patentini aldı Surface Trio mu geliyor

Teknoloji devi Microsoft, katlanabilir akıllı telefon pazarı için üç katlı bir cihazın patentini aldı. Cihaz, Microsoft Surface Trio olarak adlandırılabilir.

Microsoft, katlanabilir akıllı telefon pazarına yeni bir üç katlı telefon eklemek istiyor gibi görünüyor. ABD Patent ve Ticari Marka Ofisinden(USPTO) alınan Çoklu panel görüntü cihazı başlıklı patenti, şirketin yeni katlanabilir telefon tasarımına bir bakış sunuyor.

Üç katlı Microsoft cihazı
Teknoloji devi Microsoft, Surface Duo ve Surface Duo 2 katlanabilir telefonlarıyla pazarda kendine büyük bir yer bulamazken yine de katlanabilir cihazlar üzerinde çalışmaya devam ediyor. Şirket tarafından alınan son patent bu çalışmalar hakkında bazı bilgiler sunuyor.

Microsoftun patentin detaylarına ve görseline bakıldığında üç ayrı bölümden oluşan büyük bir ekranlı ve ekranların katlanabilmesi için iki menteşe sistemli bir cihaz görülüyor.

Patentte cihazın teknik özelliklerine dair bir detay bulunmuyor ve şirketin cihaz isimlendirmelerine bakıldığında üç katlı Microsoft telefonunun gerçeğe dönüştürülmesi halinde Microsoft Surface Trio adını alması muhtemel görünüyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.