Samsung Galaxy S24 ve S24 Plusın tasarımı değişiyor İşte muhtemel tasarım

20.08.2023
69
Samsung Galaxy S24 ve S24 Plusın tasarımı değişiyor İşte muhtemel tasarım

Samsung, Galaxy S24 serisi ile birlikte tasarım değişikliğine gidiyor. İşte yenilenen çerçeve tasarımıyla Samsung Galaxy S24 ve S24 Plus’ın muhtemel tasarımı:

Teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği etkinlikte yeni ürünlerini piyasaya sürmüştü. Etkinliğin gözde cihazları ise şirketin yeni katlanabilir telefonları Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 oldu. Etkinliğin yoğunluğundan çıkan şirket, şimdilerde ise yeni serisi Galaxy S24 üzerinde çalışıyor ve ortaya çıkan yeni bir paylaşım, serinin tasarımı hakkında önemli bilgileri ortaya çıkardı.

Samsung Galaxy S24 ve S24+, iPhone’a benzer bir dikey çerçeve tasarımı ile gelecek
Daha piyasaya sürülmemiş Samsung cihazları ile ilgili paylaşımlar yapan Ice Universe’in yeni Twitter paylaşımı, Samsung Galaxy S24 ve S24+’ın tasarımını ortaya çıkardı. Paylaşıma göreyse önceki nesle kıyasla değişen bir çerçeve tasarımı bizleri bekliyor olabilir.

Yaptığı paylaşımda yukarıdaki görsellere de yer veren tipster, Samsung Galaxy S24 ve S24+’ın artık iPhone’a benzer bir dikey çerçeve tasarımına sahip olacağını da belirtti. Ayrıca bu cihazların Meizu 20’yi de andıran bir tasarıma sahip olması oldukça mümkün.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.