Skoda, güncellenen Kamiq ve Scala modellerini duyurdu

20.07.2023
65
Skoda, güncellenen Kamiq ve Scala modellerini duyurdu

Skoda, güncellenen Kamiq ve Scala modellerini duyurdu Skoda, güncellenen tasarımlarıyla Kamiq ve Scala modellerinin ilk görüntülerini yayınladı. İşte önümüzdeki haftalarda tanıtılacak olan otomobillere gelecek olan yenilikler.

Güncellenen Skoda Kamiq ve Skoda Scala modellerinin tanıtımı 1 Ağustos’ta yapılacak. Yenilenen otomobillerin görselleri ise Çek markanın basın servisi tarafından yayınlandı.

Skoda Kamiq ve Skoda Scala ne zaman tanıtılacak?
Dört yıl önce pazara giren her iki model de yeniden tasarlanmış bir görünüme ve teknolojik iyileştirmelere sahip olacak. Böylece, Scala hatchback için daha dar farlar, hava girişli bir tampon, yeni bir ızgara ve arka lambalar geliştirilmiş. Yeniden şekillendirilen crossover Kamiq ise optik, ızgara ve tampon tasarımında farklılık gösterecek.

Skoda’nın yeni nesil Superb ve Kodiaq’ı ise 2023 sonbaharında piyasaya sürmesi planlanıyor. Her iki model de Kuzey Kutup Dairesi üzerindeki düşük sıcaklıklarda test edilmişti. Otomobillerle ilgili diğer detayların ise 1 Ağustos’ta yapılacak olan tanıtım etkinliğinde paylaşılması bekleniyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.