Tanıtımdan önce Apple Vision Pronun inceleme ve kutu açma videoları yayınlandı

31.01.2024
58
Tanıtımdan önce Apple Vision Pronun inceleme ve kutu açma videoları yayınlandı

Tanıtımdan önce Apple Vision Pro’nun inceleme ve kutu açma videoları yayınlandı Apple Vision Pro, 2 Şubat’ta tanıtacak. Tanıtımdan önce arttırılmış gerçeklik (AR) başlığının kutu açılış ve inceleme videoları yayınlanmaya başlandı. Cihaz neler sunuyor hep birlikte bakalım.

Apple Vision Pro, 2 Şubat’ta tanıtacak. Tanıtımdan önce arttırılmış gerçeklik (AR) başlığının kutu açılış ve inceleme videoları yayınlanmaya başlandı.
İlk bakışta Apple Vision Pro’nun ambalajının oldukça büyük olduğu görülüyor. Youtuber Marques Brownlee, Vision Pro kutusunun Mac Studio ambalajından daha büyük olduğunu belirtiyor. Cihazın birçok aksesuarla gelmesi kutunun büyük olmasının sebeplerinden biri gibi gözüküyor. Apple Vision Pro ile birlikte gelen aksesuarların listesi şöyle:

Işık engelleyici yastıklar (ekstra çift)
Işık engelleyici
Çift döngülü bant
Tek örgülü bant
Koruma için ön kapak
Pil paketi
Üzerinde Vision Pro logosu bulunan parlatma bezi
USB-C şarj kablosu
30W USB-C güç adaptörü

ZEISS optik eklentileri ise ayrı olarak satılıyor. Ek parçalar, kulaklığın iç kısmına manyetik olarak kolayca yapışabiliyor. Deneyime gelince Marques Brownlee, Vision Pro’nun oldukça ağır olduğunu ancak çift döngülü bantın ağırlığı eşit şekilde dağıttığını belirtiyor.

Apple ayrıca, 199 dolara seyahat çantası da sunuyor. Vision Pro’nun bütün aksesurlarını alabilen, çeşitli bölmelere sahip, şık beyaz bir çanta ihtiyaç duyanlar için sunuluyor. Daha fazla detay videolarda bulunuyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.