Teksas Ölüm Tarlası Filmini Full izle

Teksas Ölüm Tarlası Film Fragmanı Full izle, Teksas Ölüm Tarlası Full izle, Teksas Ölüm Tarlası Filmi izle, Teksas Ölüm Tarlası Filmi Full izle, Teksas Ölüm Tarlası izle

Özet: Teksas eyaletinde yerel polis dedektiflerinden Mike Souder ve New Yorktan gelen ortağı Brian Heigh, kadın kurbanlarının bedenlerini çalılıklara atan bir seri katilin izini sürerler. Şimdiye kadar bulunan 60 kadın cesedi vardır.

Fakat kadın bedenine takıntılı bu seri katil bir anda yön değiştirir ve bu sefer kendisini izleyen polisleri hedef alır. Her cinayet mahallinde kendisinden bir iz bırakır ama dedektiflerden hep bir adım önde olmayı da başarır. Kasaba sakinlerinden Anne Sliger kaçırılınca, iki dedektif küçük kızı öldürmeden önce zamana karşı yarışacaktır.

Senaryosunu Don Ferraronenin yazdığı ve yönetmenliğini Ami Canaan Mannın üstlendiği aksiyon-gerilim filmin başrollerini Sam Worthington ve Jeffrey Dean Morgan paylaşıyor. Yapımcılığını Michael Mannın üstlendiği film ABD’de ekim ayında vizyona girdi. Yabancı eleştirmenlerin puanı ise oldukça düşük..

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir