Dizi Haberleri

The Boysun 3. sezonundan ilk fragman geldi

Amazon Prime Videonun popüler dizisi The Boysun 3. sezonundan ilk fragman geldi Amazonun sevilen ve popüler dizisi The Boysun üçüncü sezonundan ilk fragman geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı. Dizinin üçüncü sezonu 3 Haziranda geliyor.

İlk sezonu 2019 yılında yayınlanan Amazonun yayıncılığını yaptığı Garth Ennis ve Darick Robertsonın aynı adlı çizgi romanından uyarlanan, yaratıcılığını da Eric Kripkenin yaptığı başarılı dizi The Boysun üçüncü sezonundan ilk fragman paylaşıldı.

Fragmandan da gördüğümüz gibi üçüncü sezon da ilk iki sezonu aratmayacak şekilde enteresan sahnelere sahip. Ayrıca fragmanda diziye bu sezon katılan yeni karakterlerin birçoğunu da görebiliyoruz. Bahsi geçen fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Fragmanın +18 olduğunu belirtelim.

Dizinin üçüncü sezonu 3 Haziran 2022de Amazon Prime Video üzerinden yayınlanmaya başlayacak. Şu anda The Boysun üçüncü sezonu dışında spin-off bir dizi üzerinde de çalışılıyor ancak ne yazık ki yayın tarihi belli değil. İlk iki sezonu şu anda Prime Videoda bulabilirsiniz. Prime Video ilk ay için ücretsiz, ardından aylı ksadece 7.90 TL. Üye olmak ve tüm ayrıcalıkları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

The Boys 3. Sezon Fragman

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir