film fragman haber
film fragman haber

The Flash filminin ilk fragmanı yayınlandı: İşte Michael Keaton’ın Batman’i ve dahası DC evreninin en önemli karakterlerinden birisi olan The Flash, kendi filmiyle beyaz perdeye geri dönüyor. Fragmandan görüldüğü kadarıyla The Flash, karakterin en önemli roman serisi olan Flashpoint’in bir uyarlaması olacak ve planlanan yeni DC evrenini başlatacak.
İki Batman var
İlk kez 2016 yapımı “Batman v Superman: Dawn of Justice” görünen The Flash karakterini bir kez daha Ezra Miller canlandıracak. Fragmanda Barry Allen’ın geçmişe gittiğini ve zamanın akışını değiştirerek tamamen farklı bir alternatif evren yarattığını görüyoruz.

The Flash filminden beklenen fragman geldi

Bu çoklu evren şartlarındaki fragmanda iki tane Barry Allen’ın olduğunu, efsane Michael Keaton’ın Batman’ini ve aynı zamanda Ben Affleck’in Batman’ini görüyoruz. Fragmanda ayrıca 2013 yapımı Man of Steel’deki Kriptonlu suçlular Zod ve Faora karakterlerinin de geri döndüğünü görmekteyiz. Bunların yanında filmde, Iris West rolünde Kiersey Clemon, Supergirl rolünde Sasha Calle’ı izleyeceğiz.
The Flash vizyona ne zaman girecek?
The Flash, James Gunn ve Peter Safran’ın DC Evreni için planladığı yeni yol haritasının başlangıcı görevini üstlenecek. Öte yandan The Flash’ın yönetmen koltuğunda ise Andy Muschietti’yi ve senaryo tarafındaysa Christina Hodson’ı görüyoruz. The Flash, 16 Haziran’da vizyona girecek.

Benzer Konular

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz