Titanik Filmini Full İzle

Titanik Film Fragmanı Full İzle, Titanik Full İzle, Titanik Filmi İzle, Titanik Filmi Full İzle, Titanik İzle

Özet: Dünyanın hatırlamak istemediği türden felaketlerden olan Titanik faciası, dev prodüksiyonların yönetmeni James Cameron tarafından çekilen görkemli bir film.
Teknolojinin son sürat ilerlediği bir dönemde, insanlar üstesinden gelemeyecekleri hiç bir sorun olamayacağına inanmaya başlamışlardır. Titanic adlı dev transatlantik ise, insanlığın doğaya karşı gövde gösterisi gibidir. Bu Düşler Gemisi nin yolcuları arasında Avrupa`da birkaç yıl geçirdikten sonra Amerikaya dönmekte olan, Jack adlı genç bir ressam ile nişanlısı ve annesiyle Philadelphia`ya giden Rose adlı genç bir kız da vardır. İki genç, şans eseri tanışacak, aralarındaki sınıf farkına aldırmaksızın birbirlerine yakınlaşacaktır. Bu arada doğa insanoğlunun günden güne artan kibirine bir nokta koymayı planlamaktadır. Yola çıkılmasından dört buçuk gün sonra, 10 Nisan 1912de, Titanic iki saat kırk dakika süren ve sulara gömülmesiyle son bulan, hazin olayların başlamasına neden olacak buz dağına çarpacaktır.
James Cameronun, seyirciye bir zaman makinesiyle yolculuk ettiği hissini uyandırırcasına gerçeğe yakın filmi Titanic tam 14 dalda Oscar adayı olarak En İyi Film dahil 11 ödülü kazanmıştı.

Efsanevi film 15 yıl sonra 3D teknolojisi ile 6 Nisan 2012de yeniden sinemalara dönüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir