Tövbeler Tövbesi 10. Bölüm Fragmanı izle

Tövbeler Tövbesi 10. Bölüm Fragmanı izle Tövbeler Tövbesi 10. Bölüm izle Tövbeler Tövbesi 10. Bölüm Fragmanı izle Tövbeler Tövbesi 10. Bölüm izle Tövbeler Tövbesi Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Tövbeler Tövbesi 10. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Hayatları ayrı, dertleri aynı insanların yan yana saf tuttuğu Garipler Mahallesi’nde ailesiyle yaşayan garson Mahir, çalıştığı gece kulübünden bir müşterinin kafasında şişe kırdığı için kovulur. Bir tesadüf eseri, gelinlikler içinde uçurumdan kendini atmaya kalkan bir kızı kurtarır. Kurtardığı kız, onu kovan patronunun kızı Pelin’dir.. Pelin neredeyse takıntı haline getirdiği bir aşkla Mahir’i sevmeye başlar. Ama Mahir mahalleden Fidan’la nişanlıdır ve nişanlısını da çok sevmektedir. Mahir şimdi çetin bir imtihanla karşı karşıyadır; ya sevdiği ve nişanlı olduğu Fidan’la evlenecek, ya da kaderinin ona çizdiği yoldan gidip zenginliği ve Pelini tercih edecektir. TÖVBELER TÖVBESİ’nde içimizden herhangi bir insanın derdini, acısını, sevincini bulacak ve dillerden düşmeyen nefis şarkılarıyla tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz..

Tövbeler Tövbesi 9. BÖLÜM ÖZETİ

Dayak olayı ve Fidan’ın kuruntuları iki nişanlının arasını günden güne açar. Tüm bunların üstüne Mahir, Fidan’ı bir başkası, Oktay ile görür. İki nişanlının ilişkileri yara almaya başlar. Mahir, Pelin’den gelen iş teklifini kabul eder. Tekrar Parrot’ta çalışmaya başlar. Pelin çok mutludur…

Televizyonda Gültekin’in ağzına sakız olan Nuri-Sabriye ilişkisi de zor günler geçirmektedir. Nuri çareyi Sabriye’den köşe bucak kaçmakta bulur.

Tövbeler Tövbesi 10. Bölüm Fragmanı izle

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir