Tövbeler Tövbesi 14. Bölüm Fragmanı izle

0
0

Tövbeler Tövbesi 14. Bölüm Fragmanı izle Tövbeler Tövbesi 14. Bölüm izle Tövbeler Tövbesi 14. Bölüm Fragmanı izle Tövbeler Tövbesi 14. Bölüm izle Tövbeler Tövbesi Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Hayatları ayrı, dertleri aynı insanların yan yana saf tuttuğu Garipler Mahallesi’nde ailesiyle yaşayan garson Mahir, çalıştığı gece kulübünden bir müşterinin kafasında şişe kırdığı için kovulur. Bir tesadüf eseri, gelinlikler içinde uçurumdan kendini atmaya kalkan bir kızı kurtarır. Kurtardığı kız, onu kovan patronunun kızı Pelin’dir.. Pelin neredeyse takıntı haline getirdiği bir aşkla Mahir’i sevmeye başlar. Ama Mahir mahalleden Fidan’la nişanlıdır ve nişanlısını da çok sevmektedir. Mahir şimdi çetin bir imtihanla karşı karşıyadır; ya sevdiği ve nişanlı olduğu Fidan’la evlenecek, ya da kaderinin ona çizdiği yoldan gidip zenginliği ve Pelini tercih edecektir. TÖVBELER TÖVBESİ’nde içimizden herhangi bir insanın derdini, acısını, sevincini bulacak ve dillerden düşmeyen nefis şarkılarıyla tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz..

Tövbeler Tövbesi 13. BÖLÜM ÖZETİ

Oktay’la Fidan’ı birlikte gören Fatma, Fidan üzerindeki baskıyı arttırır. Bu sırada Süreyya’da kalmakta olan Oktay da Fidanla görüşememenin sıkıntısı içersindedir. Fidan onu babasıyla barıştırmak için son bir çare bulur. Pelin’in Zahide’nin gözüne girme girişimi pek başarılı geçmemiştir. Ancak Sabriye ve Hasan’ın araya girmesiyle Pelin için yeni bir fırsat doğar. Zahide Pelin’in bir akşam gelip onlarda kalmasını kabul eder. Mahir ve Pelin için başka bir sınav başlamaktadır. Garipler mahallesinin konuğu olan Pelin’in Fidan’la karşılaşması ise yine olaylı olur.

Tövbeler Tövbesi 14. Bölüm Fragmanı izle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz