Tövbeler Tövbesi 17. Bölüm Fragmanı izle

0
0

Tövbeler Tövbesi 17. Bölüm Fragmanı izle Tövbeler Tövbesi 17. Bölüm izle Tövbeler Tövbesi 17. Bölüm Fragmanı izle Tövbeler Tövbesi 17. Bölüm izle Tövbeler Tövbesi Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Hayatları ayrı, dertleri aynı insanların yan yana saf tuttuğu Garipler Mahallesi’nde ailesiyle yaşayan garson Mahir, çalıştığı gece kulübünden bir müşterinin kafasında şişe kırdığı için kovulur. Bir tesadüf eseri, gelinlikler içinde uçurumdan kendini atmaya kalkan bir kızı kurtarır. Kurtardığı kız, onu kovan patronunun kızı Pelin’dir.. Pelin neredeyse takıntı haline getirdiği bir aşkla Mahir’i sevmeye başlar. Ama Mahir mahalleden Fidan’la nişanlıdır ve nişanlısını da çok sevmektedir. Mahir şimdi çetin bir imtihanla karşı karşıyadır; ya sevdiği ve nişanlı olduğu Fidan’la evlenecek, ya da kaderinin ona çizdiği yoldan gidip zenginliği ve Pelini tercih edecektir. TÖVBELER TÖVBESİ’nde içimizden herhangi bir insanın derdini, acısını, sevincini bulacak ve dillerden düşmeyen nefis şarkılarıyla tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz..

Tövbeler Tövbesi 16. BÖLÜM ÖZETİ

Oktay’ın kalbini kırdığı için çok üzülen Fidan, kendini affettirmeye çalışır. Roller bu sefer de tersine döner. Zahide sınav sonucunu açıklamak için Pelin’i çağırır. Artık konuşmaya başlayarak eski günlerine dönen Egemen, Pelin’in Mahir’in ailesiyle yakınlık kurmasına engel olmaya çalışır. Bu arada birdenbire ortaya çıkıveren Pelin’in eski sevgilisi Akrep, Mahir’in huzurunu bozar. Mahir henüz kendisine bile itiraf edemese de Pelin’i kıskanmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz