Dizi FragmanlarıGenel Haberler

Tövbeler Tövbesi 18. Bölüm Fragmanı izle

Tövbeler Tövbesi 18. Bölüm Fragmanı izle Tövbeler Tövbesi 18. Bölüm izle Tövbeler Tövbesi 18. Bölüm Fragmanı izle Tövbeler Tövbesi 18. Bölüm izle Tövbeler Tövbesi Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Hayatları ayrı, dertleri aynı insanların yan yana saf tuttuğu Garipler Mahallesi’nde ailesiyle yaşayan garson Mahir, çalıştığı gece kulübünden bir müşterinin kafasında şişe kırdığı için kovulur. Bir tesadüf eseri, gelinlikler içinde uçurumdan kendini atmaya kalkan bir kızı kurtarır. Kurtardığı kız, onu kovan patronunun kızı Pelin’dir.. Pelin neredeyse takıntı haline getirdiği bir aşkla Mahir’i sevmeye başlar. Ama Mahir mahalleden Fidan’la nişanlıdır ve nişanlısını da çok sevmektedir. Mahir şimdi çetin bir imtihanla karşı karşıyadır; ya sevdiği ve nişanlı olduğu Fidan’la evlenecek, ya da kaderinin ona çizdiği yoldan gidip zenginliği ve Pelini tercih edecektir. TÖVBELER TÖVBESİ’nde içimizden herhangi bir insanın derdini, acısını, sevincini bulacak ve dillerden düşmeyen nefis şarkılarıyla tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz..

Tövbeler Tövbesi 17. BÖLÜM ÖZETİ

Mahir’in Oktay’la kavgası Pelin’le arasının açılmasına sebep olur. Mahir’in hala Fidan’ı kıskandığını düşünen Pelin çok üzülür. Mahir ise bir iç hesaplaşma yaşamaktadır. Oktay ve Fidan cephesinde ise durum daha kolay atlatılır. Fidan’ın trafikteki sinirli hallerine şahit olan Oktay, Fidan’ın her şeye çok çabuk öfkelendiğini düşünmektedir. Fidan da tam tersini savununca bir iddiaya girerler. Bu iddiaya göre Oktay, Fidan’ın sinirli olduğunu ispat etmeye çalışacaktır. Fidan’ın iddiayı kazanması için çok sabırlı olması gerekmektedir. Diğer taraftan Akdağ ailesini ise günübirlik bir plaj macerası beklemektedir. Tabi ki Nuri’nin katkılarıyla..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu