Tövbeler Tövbesi 2. bölüm izle

Tövbeler Tövbesi 2. bölüm izle Tövbeler Tövbesi 2. bölüm seyret Tövbeler Tövbesi 2. bölüm izle Tövbeler Tövbesi son bölüm izle Tövbeler Tövbesi 2. bölüm fragmanı izle

Tövbeler Tövbesi 2. bölüm izle Hayatları ayrı, dertleri aynı insanların yan yana saf tuttuğu Garipler Mahallesi’nde ailesiyle yaşayan garson Mahir, çalıştığı gece kulübünden bir müşterinin kafasında şişe kırdığı için kovulur. Bir tesadüf eseri, gelinlikler içinde uçurumdan kendini atmaya kalkan bir kızı kurtarır. Kurtardığı kız, onu kovan patronunun kızı Pelin’dir.. Pelin neredeyse takıntı haline getirdiği bir aşkla Mahir’i sevmeye başlar. Ama Mahir mahalleden Fidan’la nişanlıdır ve nişanlısını da çok sevmektedir. Mahir şimdi çetin bir imtihanla karşı karşıyadır; ya sevdiği ve nişanlı olduğu Fidan’la evlenecek, ya da kaderinin ona çizdiği yoldan gidip zenginliği ve Pelini tercih edecektir. TÖVBELER TÖVBESİ’nde içimizden herhangi bir insanın derdini, acısını, sevincini bulacak ve dillerden düşmeyen nefis şarkılarıyla tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz..
2. BÖLÜM ÖZETİ

Mahir işinden kovulmuş ve nişanlısı Fidan’dan da ayrılmıştır. Hayatını bir düzene sokmak ve Fidan’la yeniden barışmak için bir iş bulmak zorundadır. Şartlar yüzünden pek seçici olamayacak, bulduğu ilk işte çalışmaya başlayacaktır. Öte yandan Fidan da Mahir’in ilişkileri için hiç çaba göstermemesinden şikayetçidir. Mahir’in hayatını kurtardığı Pelin ise ilk kez kendisine gerçekten iyi davranan bir insanla tanışmanın şaşkınlığı içerisindedir. Bu şaşkınlık zamanla bir takıntıya dönüşür. Mahir’in Fidan’la barışma çabaları Pelin yüzünden tehlikeye düşecektir.

Tövbeler Tövbesi 2. bölüm izle

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir