Tövbeler Tövbesi 26. Bölüm Fragmanı izle

Tövbeler Tövbesi 26. Bölüm Fragmanı izle Tövbeler Tövbesi 26. Bölüm izle Tövbeler Tövbesi 26. Bölüm Fragmanı izle Tövbeler Tövbesi 26. Bölüm izle Tövbeler Tövbesi Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Hayatları ayrı, dertleri aynı insanların yan yana saf tuttuğu Garipler Mahallesi’nde ailesiyle yaşayan garson Mahir, çalıştığı gece kulübünden bir müşterinin kafasında şişe kırdığı için kovulur. Bir tesadüf eseri, gelinlikler içinde uçurumdan kendini atmaya kalkan bir kızı kurtarır. Kurtardığı kız, onu kovan patronunun kızı Pelin’dir. Pelin neredeyse takıntı haline getirdiği bir aşkla Mahir’i sevmeye başlar. Ama Mahir mahalleden Fidan’la nişanlıdır ve nişanlısını da çok sevmektedir. Mahir şimdi çetin bir imtihanla karşı karşıyadır; ya sevdiği ve nişanlı olduğu Fidan’la evlenecek, ya da kaderinin ona çizdiği yoldan gidip zenginliği ve Pelini tercih edecektir. TÖVBELER TÖVBESİ’nde içimizden herhangi bir insanın derdini, acısını, sevincini bulacak ve dillerden düşmeyen nefis şarkılarıyla tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz.

Tövbeler Tövbesi 25. Bölüm ÖZETİ

Fidan, Oktayın ahlaksız teklifini sert bir dille reddeder. Ne olursa olsun, Mahire olan aşkına sadık kalacaktır. Oktay ise, Fidanın bir süre sonra kendisine döneceğinden emindir. Bahtiyarın yüzünden hırsız damgası yemiş olan Mahir, Parrot soygununu Bahtiyarın yaptığını anlasa da kimseye bir şey söylemez. Kendisine verilecek cezayı çekmeye razıdır. Bahtiyar ise abisinin başını yaktığı için vicdan azabı duymakta ama gerçekleri saklamaya devam etmektedir. Mahire götürdüğü temiz çamaşırların içine, suçunun itirafı bir not bırakır ve kaçmaya karar verir.

Mahir gözaltına alındıktan sonra Akdağ Ailesi bir çöküş sürecine girer. Sabriye işten atılır, Songül, tıp fakültesine kaydını yaptırabilmek için gereken harç parasını bulamaz. Olanları gören Fidan, Oktayın, Mahir lehine şahitlik yapması için Pelinden yardım ister ancak hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşacaktır.

Mahir, Parrotu soyduğunu söyleyerek kendisi aleyhindeki tutanağı imzalar. Bu haber, Akdağ Ailesinin evine çığ gibi düşer. Fidan ise Mahirin durduk yerde hayatını mahvetmesini kabullenemez. Oktaya gidecek ve ahlaksız teklifini kabul edecek, Mahirden ayrılacaktır. Oktay da bunun karşılığında, Mahirin serbest kalmasını sağlayacaktır. Bu sırada, soygunu Bahtiyarın yaptığını anlayan Zahideyi de büyük bir sınav beklemektedir. Bahtiyar ve Mahir arasında seçim yapmak zorunda kalacaktır. İki kadını, Zahide ile Fidanı iki büyük seçim beklemektedir

Tövbeler Tövbesi 26.Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi