Tövbeler Tövbesi 30. Bölüm Fragmanı izle

0
0

Tövbeler Tövbesi 30. Bölüm izle Tövbeler Tövbesi 30. Bölüm Fragmanı izle Tövbeler Tövbesi 30. Bölüm izle Tövbeler Tövbesi 30. Bölüm Fragmanı izle Tövbeler Tövbesi Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Tövbeler Tövbesi 29. Bölüm ÖZETİ

Mahir, Pelinin hediyesini kabul etmez. Pelinin, Mahire minibüs aldığını duyan Egemen küplere biner ve Pelinin tüm banka hesaplarını dondurur. Fidan ise iş aramaktadır. Yönetici asistanı olarak başvurduğu kozmetik firmasının Oktayların holdinginin yan kuruluşu olduğunu bilmemektedir.

Yalçın ise Songülü bir an olsun yalnız bırakmamakta, her yerde karşısına çıkmakta ve sıkboğaz etmektedir. Hasanın, Songülü Yalçınla evlendirme planına, evdeki herkes karşı çıksa da Hasan kararlıdır. Songülü, Yalçın ile evlendirecektir.

Can, Egemeni Gencayla barıştırabilmek için elinden geleni yapsa da Egemen, Gencayın komşusu Levent ile rekabet etmeye çalıştıkça tüm işleri berbat edecektir.
Mahir, Zahidenin banka kredisi çektiğini öğrenir, Çetonun annesi hastadır ve tedavi için paraları yoktur. Tüm bu olanlardan kendisini sorumlu gören Mahirin tek çaresi kalmıştır: Pelinin aldığı minibüsü kabul etmek Fidanı ise gittiği iş görüşmesinde büyük bir sürpriz beklemektedir.

Tövbeler Tövbesi 30. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz