Tövbeler Tövbesi 5.Bölüm Fragmanı izle

Tövbeler Tövbesi 5.Bölüm izle Tövbeler Tövbesi 5.Bölüm Fragmanı izle Tövbeler Tövbesi 5.Bölüm izle Tövbeler Tövbesi Son Bölüm izle Tövbeler Tövbesi 5. Son Bölüm Fragmanı izle

Hayatları ayrı, dertleri aynı insanların yan yana saf tuttuğu Garipler Mahallesi’nde ailesiyle yaşayan garson Mahir, çalıştığı gece kulübünden bir müşterinin kafasında şişe kırdığı için kovulur. Bir tesadüf eseri, gelinlikler içinde uçurumdan kendini atmaya kalkan bir kızı kurtarır. Kurtardığı kız, onu kovan patronunun kızı Pelin’dir.. Pelin neredeyse takıntı haline getirdiği bir aşkla Mahir’i sevmeye başlar. Ama Mahir mahalleden Fidan’la nişanlıdır ve nişanlısını da çok sevmektedir. Mahir şimdi çetin bir imtihanla karşı karşıyadır; ya sevdiği ve nişanlı olduğu Fidan’la evlenecek, ya da kaderinin ona çizdiği yoldan gidip zenginliği ve Pelini tercih edecektir. TÖVBELER TÖVBESİ’nde içimizden herhangi bir insanın derdini, acısını, sevincini bulacak ve dillerden düşmeyen nefis şarkılarıyla tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz..

4. BÖLÜM ÖZETİ

Pelin’in Mahir’e olan aşkı artık takıntı halini almıştır. Bunu fark eden Mahir ondan kurtulmanın ve durumu Fidan’a belli etmemenin yollarını düşünmeye başlar. Bu sırada Akdağ ailesi ise “Pelinciler” ve “Fidancılar” olmak üzere ikiye bölünmüş durumdadır… Kızına laf geçiremeyen Egemen Bey, Mahir sorununu başka yollardan çözmesi gerektiğini anlar. Fakat bu çözüm Pelin için tam bir yıkım olacaktır..

Tövbeler Tövbesi 5.Bölüm Fragmanı izle


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi